Aura pokrzyżowała pucharowe zmagania. Karnety na mecze piłkarskie po 30 zł!

W minionym tygodniu nasi piłkarze rozegrali kolejne, dwa spotkania sparingowe, pokonując w środę Kamienną Brody i przegrywając w Stalowej Woli z drugoligową Stalą.
Dwie różne połowy
*KP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Kamienna Brody 4:2 (0:2).
0:1 – Kamil Dziadowicz, 18 min.; 0:2 – Artur Kidoń, 44 min.; 1:2 – Łukasz Jamróz, 65 min.; 2:2 – Włodzimierz Puton, 66 min.; 3:2 –  Dominik Cheba, 70 min.; 4:2 – Michał Janik, 86 min.
KSZO: Zacharski (46.Olszewski) ? P.Cheba (46.D.Cheba), Mężyk (46.Sołtykiewicz), Kudryavtsev, Kapsa (46.Janik) ? Kamiński (46.Łokieć), Smuczyński (46.Puton), Mikołajek (46.Sarwicki), Czajkowski (46.Mąka), Ziółkowski (46.Persona) ? Grunt (46.Jamróz). Trener: Przemysław Cecherz.
Faktem jest, że nasz zespół dał się zaskoczyć czwartoligowej Kamiennej w I połowie, nie dając rady przy strzałach Dziadowicza i Kidonia, ale po zmianie stron dyktował już warunki gry. W KSZO zagrała prawie inna jedenastka, co ważniejsze poczynała sobie bardziej agresywnie. Zagrała pressingiem, operowała piłką i to przyniosło szybko, bo w ciągu 20 minut, efekty. Odrabianie strat rozpoczął Łukasz Jamróz. W samej końcówce nasz zespół miał jeszcze okazję na zdobycie piątego gola, ale Kamil Łokieć zmarnował sytuację.
?Stalówka? za mocna
*Stal Stalowa Wola ? KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (0:0).
1:0 – Michał Mistrzyk, 55 min.; 2:0 – Tomasz Żyliński, 62 min.; 3:0 – Stepan Hirskyj, 71 min.
KSZO: Zacharski ? D.Cheba, Sołtykiewicz, Mężyk, Janik – Sarwicki (20.Mikołajek), Mąka (46.Smuczyński), Persona, Kamiński (65.Kapsa), Puton – Jamróz (70.Grunt). Trener: Przemysław Cecherz.
W sobotę nasi trzecioligowcy ulegli drugoligowej Stali. Nasz rywal znajduje się na zupełnie innym etapie przygotowań do rundy. Zagrał na świeżości, której nasi piłkarze dopiero po ciężkich treningach tak naprawdę poszukują. Bramki jednak KSZO stracił dopiero w II połowie spotkania. Dla porównania, Stal Rzeszów w spotkaniu kontrolnym uległa stalowowolanom jeszcze wyżej, bo 0:4.
Jak się okazuje, nie był to ostatni sparing naszego zespołu. Jak już wcześniej zapowiadał trener Przemysław Cecherz generalnym sprawdzianem przed rundą wiosenną w III lidze miął być pucharowy mecz na szczeblu okręgu z Granatem w Skarżysku ? Kamiennej. To spotkanie ze względu na aurę nie dojdzie do skutku. Zostało przełożone na majowy termin. KP KSZO 1929 rozegra za to w najbliższą sobotę, 3 marca o godzinie 13, na terenie Piłkarskiego Ośrodka Treningowego przy ulicy Kolejowej w Ostrowcu Świętokrzyskim spotkanie z Tomasovią Tomaszów Lubelski.
Przypomnijmy, że rundę wiosenną inaugurujemy meczem z Karpatami w Krośnie, który rozpocznie się 10 marca o godz. 14. Od 5 marca klub uruchomi sprzedaż karnetów w cenie, uwaga, tylko 30 zł!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *