Piłkarska III liga rozpocznie rundę wiosenną tydzień później…

Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że w związku z zalegającym śniegiem na niektórych boiskach oraz z bardzo złym stanem muraw mecze 18 kolejki rozgrywek III ligi grupy IV z dnia 10/11 marca roku zostają odwołane.
Odbędzie się tylko mecz Motor Lublin – Podhale Nowy Targ, ale nic dziwnego, gdyż Arena Lublin ma podgrzewaną murawę. Wszystkie pozostałe mecze odbędą się w środę, 18 kwietnia o godz. 16.
KSZO w najbliższa sobotę planuje rozegranie meczu sparingowego z Radomiakiem, ale tylko wtedy, jeśli mecze w II lidze także zostaną odwołane. Jeśli natomiast ruszy II liga, to KSZO zagra ze Stalą Kraśnik.
Przypomnijmy, że inauguracja rundy wiosennej miała nastąpić w wykonaniu naszych piłkarzy w meczu z Karpatami w Krośnie, który miał się rozpocząć w najbliższą niedzielę, 10 marca o godz. 14.
Od jutra, 6 marca, klub uruchamia sprzedaż karnetów w cenie, uwaga, tylko 30 zł i 20 zł, jeśli kibic dostarczy karnet z rundy jesiennej, w której ? przypomnijmy ? dwa mecze rozegrano bez udziału publiczności! W następnej kolejce nasi piłkarze podejmują Unię Tarnów, a mecz rozpocznie się w sobotę, 17 marca o godz. 15.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *