Wszystko dla pięcioletniego Olesia (zdjęcia)

Owacjami na stojąco zakończył się poniedziałkowy koncert charytatywny w Kinie Etiuda na rzecz chorego 5-letniego Olesia Patera z Lwowa.
Przed zgromadzoną publicznością wystąpił m.in. Chór Cantate Domino pod dyrekcją Andrzeja Budzińskiego, Viktoria Pongowska oraz Mikołaj Dąbrowski. Największą niespodzianką i prawdziwą ucztą dla ucha były występy: śpiewaka operowego Nazara Tatsyshyn oraz wirtuoza skrzypcowego Oleksandra Bozhyka. Głos Nazara przeszył mury budynku, z kolei Oleksandr w swoim spektakularnym show zagrał jednocześnie na troje skrzypiec. Na zakończenie artyści wystąpili wspólnie.

Koncertowi na rzecz Olesia towarzyszyły licytacje, w które chętnie włączali się przybyli ofiarodawcy. W holu kina czekały wypieki, przygotowane przez młodzież oraz rękodzieło. Organizatorami koncertu byli: Miejskie Centrum Kultury oraz Społeczny Komitet na rzecz Olesia Patera.
Pieniądze, które trafią do Olesia są zliczane. Zachęcamy do licytacji kolejnych przekazanych rzeczy poprzez profil Facebook Pomoc dla Olesia. Relację z koncertu przeczytają Państwo w wydaniu papierowym ?Gazety Ostrowieckiej?, w najbliższy poniedziałek, 12 marca br.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *