Taneczne mistrzostwa w Ostrowcu Świętokrzyskim

W sobotę i w niedzielę, 10 i 11 marca, do ostrowieckiej hali zjadą najlepsze w kraju pary taneczne, aby uczestniczyć w Mistrzostwach Polskiego Towarzystwa Tanecznego i sięgać po tytuły Mistrzów Polski.
Finałowe gale, które w obu dniach rozpoczynać się o godz. 18 będą dla mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego bezpłatne z zaproszeniami, które można odbierać z sekretariatu MCK w kinie ?Etiuda? oraz siedziby Studia Tańca TWIST mieszczącego się w PSP Nr 5.
– To impreza najwyższej rangi na krajowej scenie tanecznej, a do Ostrowca Świętokrzyskiego przyjedzie blisko 200 najlepszych par z całej Polski, aby rywalizować w dwóch stylach tanecznych ? zachęcają Anna i Grzegorz Podsiadły. Doskonała hala widowiskowo- sportowa, którą mamy w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji tanecznych imprez pozwoliły na organizację w naszym mieście tak prestiżowej imprezy. To nie gdzie indziej, a w Ostrowcu Świętokrzyskim poznamy Mistrza Polski w klasach A,B, C w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.
Organizatorzy zachęcają ostrowczan do udziału w imprezie, gdyż każdy jej najdrobniejszy element złoży się na wielkie taneczne show. Przygotowywana jest specjalna scenografia, światła, także sędziami będą znane w środowisku osobowości, które zostaną wyłonione na trzy dni przed imprezą.

20232316_1473249109400761_2944393195205731237_o

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *