Odwołany mecz piłkarzy w Jarosławiu! Czy w Wielką Sobotę odbędzie się mecz ze Spartakusem Daleszyce?

Klub JKS Jarosław poinformował, że nie jest w stanie przygotować boiska na niedzielną potyczkę z KP KSZO 1929. W związku z powyższym mecz pomiędzy JKS Jarosław i KP KSZO 1929 nie odbędzie się. Nowy termin wyznaczy Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.
Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że XX kolejka IV grupy III ligi zaplanowana na 24 i 25 marca odbywać się zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Kluby będące gospodarzem zawodów zobowiązane są do tego, aby doprowadzić boiska do stanu, w którym mógłby zostać rozegrany mecz, wykorzystując wszystkie możliwości i dostępne środki. W przypadku gdy wszelkie włożone prace przy doprowadzeniu boiska do użytkowania nie dadzą pożądanych skutków, istnieje możliwość przełożenia meczu z tejże kolejki rozgrywek, ale tylko i wyłącznie za obopólną zgodą klubów zawartą do dnia 22 marca (czwartek) do godziny 15:00. Jeżeli kluby nie dojdą wspólnie do porozumienia, decyzja odnośnie ewentualnego odwołania meczu będzie podejmowana przez sędziego zawodów. W przypadku odwołania meczu nowe terminy zawodów XIX i XX kolejki rozgrywek zostaną wyznaczone przez Wydział Gier Podkarpackiego ZPN i zostaną podane do klubów w formie komunikatu.

Tymczasem na murawie stadionu KSZO leży kilkudziesięciocentymetrowa warstwa śniegu. Co prawda prognozy pogody zapowiadają ocieplenie, ale czy murawa wyschnie do zaplanowanego na 31 marca, w Wielką Sobotę, meczu naszych piłkarzy na własnym obiekcie ze Spartakusem Daleszyce?

W najbliższą sobotę nasi piłkarze rozegrają mecz kontrolny. O godz. 14 na sztucznym boisku przy ulicy Kolejowej zmierzą się z czwartoligowym Zdrojem Busko-Zdrój.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *