AP Kadet zaprasza kibiców piłki młodzieżowej. Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej w hali KSZO

W dniu 14 kwietnia w hali Widowiskowo – Sportowej KSZO rozegrany zostanie, zorganizowany przez ostrowiecką Akademię Piłkarską Kadet, Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej.
Na starcie staną młodzi piłkarze z rocznika 2008. Turniej zapowiada się ciekawie, tym bardziej, że w jego szranki staną takie uznane piłkarskie marki, jak Ceramika Opoczno, GKS Bełchatów, Syrenka Soccer School&Legia, APPNM Mielec, Avia Świdnik, Star Starachowice, KP KSZO 1929 Ostrowiec.
-Faktycznie, czeka nas bardzo ciekawa i sportowa sobota ? mówi trener naszych młodych piłkarzy, Adrian Czaja. -Bardzo się cieszymy, że tak uznane w piłce młodzieżowej kluby przyjęły nasze zaproszenia. Śmiało można powiedzieć, że są to drużyny z piłkarskiej elity.
Jak się dowiedzieliśmy, 8 startujących drużyn zagra w systemie ,,każdy z każdym?.
-W roczniku 2008 mamy bardzo liczną grupę zawodników ? mówi trener, A. Czaja. ?Na co dzień w naszej Akademii Piłkarskiej trenuje 35-40 zawodników i dlatego też część chłopców będzie rywalizowała w ostrowieckiej hali, a reszta będzie dopingowała swoich kolegów z wysokości trybun. Piłkarze AP Kadet szykują się do udziału w dniach od 9 do 10 czerwca w mistrzostwach Polski, które rozegrane zostaną na stadionie warszawskiej Legii. Akademia w mistrzostwach będzie rywalizowała w rocznikach: 2007, 2008, 2009 i 2010.
-Turniej będzie więc dla nas bardzo dobrym przetarciem przed tymi najważniejszymi dla nas zawodami w tym roku ? dodaje trener A. Czaja.
Barw AP Kadet w ostrowieckim turnieju bronić będą: Adam Czuba, Mateusz Duda, Krystian Stefański, Bartosz Tomala, Borys Żardecki, Karol Osuch, Szymon Religa, Kryspin Kapusta, Alan Machula, Wiktor Janiszewski, Miłosz Słowiński, Gracjan Król.

plakat_a3_oraz_a2

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *