?Marlena? w ODS ?Malwa?

Już 12 kwietnia br., o godz. 17, na scenie sali teatralnej Osiedlowego Domu Społecznego ?Malwa?, na os. Stawki w Ostrowcu Św. ostrowieccy widzowie zobaczą spektakl ?Marlena?, zaprezentowany w ramach I Festiwalu Sztuki Teatralnej ?Trzy Twarze Teatru?.
Wystąpi znana z serialu ?Mecenas Lena Barska?, emitowanego na antenie TV4 ? Izabella Bukowska ? Chądzyńska i Tomasz Błasiak, którego na szklanym ekranie możemy oglądać w obsadzie ?Barw szczęścia? i ?Samo Życie?. Oboje są aktorami Teatru Polskiego w Warszawie.
Marlena Dietrich? chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tej divy XX-wiecznej sceny i estrady. Swoją charyzmą czarowała publiczność nie tylko w swojej epoce. Jednak Marlena, choć tak popularna, pozostała do końca swego długiego życia tajemnicą.
Kochały ją tłumy mężczyzn, a kogo kochała ona? Być może spektakl ?Marlena? nie odpowie na wszystkie pytania dotyczące tej artystki, ale zapraszamy Państwa w podróż przez lata jej świetności. Podróż czasem wzruszającą, czasem dowcipną i pięknie opowiedzianą. Usłyszą Państwo największe przeboje Marleny Dietrich ?Lolę?, ?Lili Marlene?, ?Ja jestem tylko po to??, ?La vie en rose?, ?Gdzie są chłopcy z tamtych lat? i wiele innych, także tych mniej znanych.
Bilety na to przedstawienie, w cenie 35 zł, są dostępne w ODS ?Malwa? na os. Stawki 45 oraz redakcji ?Gazety Ostrowieckiej? przy ul. Aleja 3 Maja.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *