„Marlena” w ODS „Malwa”

Już 12 kwietnia br., o godz. 17, na scenie sali teatralnej Osiedlowego Domu Społecznego „Malwa”, na os. Stawki w Ostrowcu Św. ostrowieccy widzowie zobaczą spektakl „Marlena”, zaprezentowany w ramach I Festiwalu Sztuki Teatralnej „Trzy Twarze Teatru”.
Wystąpi znana z serialu „Mecenas Lena Barska”, emitowanego na antenie TV4 – Izabella Bukowska – Chądzyńska i Tomasz Błasiak, którego na szklanym ekranie możemy oglądać w obsadzie „Barw szczęścia” i „Samo Życie”. Oboje są aktorami Teatru Polskiego w Warszawie.
Marlena Dietrich… chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tej divy XX-wiecznej sceny i estrady. Swoją charyzmą czarowała publiczność nie tylko w swojej epoce. Jednak Marlena, choć tak popularna, pozostała do końca swego długiego życia tajemnicą.
Kochały ją tłumy mężczyzn, a kogo kochała ona? Być może spektakl „Marlena” nie odpowie na wszystkie pytania dotyczące tej artystki, ale zapraszamy Państwa w podróż przez lata jej świetności. Podróż czasem wzruszającą, czasem dowcipną i pięknie opowiedzianą. Usłyszą Państwo największe przeboje Marleny Dietrich „Lolę”, „Lili Marlene”, „Ja jestem tylko po to…”, „La vie en rose”, „Gdzie są chłopcy z tamtych lat” i wiele innych, także tych mniej znanych.
Bilety na to przedstawienie, w cenie 35 zł, są dostępne w ODS „Malwa” na os. Stawki 45 oraz redakcji „Gazety Ostrowieckiej” przy ul. Aleja 3 Maja.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *