110 medali pływaków KSZO!

Pływacy KSZO uczestniczyli w III Otwartych Mistrzostwach Staszowa – Ogólnopolskich Zawodach o Puchar Staszowa.
Rywalizowali z blisko 300 pływakami z 22 klubów. Zdominowali zawody. Wywalczyli, bagatela, 110 medali – 50 złotych, 37 srebrnych, 23 brązowe, wyprzedzając zdecydowanie w tej klasyfikacji Olimpię Lublin (16-9-1) i Sokoła Rzeszów (9-10-11). Najlepsze wyniki wśród dziewcząt uzyskała Aleksandra Banaczkowska (200 m kl. – 2.39,25) i Jakub Wilk (200 m dow. – 1.57,17). Ola, a także młodsze od niej Julia Falfus i Adrianna Petrykowska, a w gronie chłopców Kuba i młodsi od niego Patryk Stefański i Bartosz Micha zostali najlepszymi zawodnikami.

Pływacy KSZO, którzy wywalczyli medale:
25 m dowolny dziewcząt. *8 lat: 3.Maja Staniszewska *9 lat i młodsze: 2.Amelia Kozub; 3.Laura Gil
25m dowolny chłopców. *9 lat i młodsi: 2.Franciszek Grzesik 25 m grzbietowy dziewcząt. *9 lat i młodsze: 1.Amelia Kozub
25 m klasyczny dziewcząt. *9 lat i młodsze: 1.Amelia Beksińska 25 m klasyczny chłopców. *9 lat i młodsi: 2.Patryk Budzeń
25 m motylkiem dziewcząt. *9 lat: 3.Lena Bielecka
25 motylkiem chłopców. *9 lat i młodsi: 2.Rafał Kępiński; 3.Franciszek Grzesik
50 m dowolny dziewcząt. *10 lat: 1.Dominika Karwacka *12- 13 lat: 1.Zuzanna Kamińska *14-15 lat: 1.Julia Falfus; 2.Natalia Tarnowska *16 lat i starsze: 1.Wiktoria Błaszkiewicz; 2.Natlia Przygoda; 3.Paulina Boroń

31131064_189739941823451_5856945806614986752_n

50 m dowolny chłopców. *10 lat: 2.Szymon Menducki *12- 13 lat: 1.Bartosz Michta *14-15 lat: 1.Patryk Stefański *16 lat i starsi: 2.Jakub Wilk; 3.Michał Klimas
50 m motylkowym dziewcząt: *12-13 lat: 1.Malwina Szafrańska; 2.Zofia Sadłos *14-15 lat: 1.Natlia Tarnowska *16 lat i starsze: 1.Wiktoria Błaszkiewicz
50 m motylkowym chłopców. *12-13 lat: 3.Jakub Kotwica *14-15 lat: 1.Kacper Borowski *16 lat i starsi: 3.Marcin Kesler
100 m klasycznym dziewcząt. *12-13 lat: 2.Zuzanna Kamińska *14-15 lat: 1.Julia Falfus *16 lat i starsze: 1.Aleksandra Banaczkowska; 2.Oliwia Kurasińska
100 m klasycznym chłopców. *12-13 lat: 3.Kajetan Radkiewicz *16 lat i starsi: 1.Michał Klimas; 2.Jakub Haba; 3.Bartosz Świątek

31102375_189553078508804_7624808161588805632_n
100 m dowolnym dziewcząt. *10 lat: 1.Dominika Karwacka *16 lat i starsze: 1.Natalia Przygoda; 2.Paulina Boroń 100 m dowolnym chłopców. *12-13 lat: 1.Bartosz Michta *16 lat i starsi: 1.Jakub Wilk
100 m motylkowym dziewcząt. *12-13 lat: 1.Adrianna Petrykowska; 2.Malwina Szafrańska *16 lat i starsze: 1.Aleksandra Banaczkowska; 2.Oliwia Kurasińska
100 m motylkowym chłopców. *14-15 lat: 1.Kacper Borowski; 2.Dominik Walczyk *16 lat i starsi: 2.Paweł Kępiński; 3.Marcin Kesler
4×50 dowolnym dziewcząt: 1.KSZO 1 (Błaszkiewicz, Boroń, Przygoda, Banaczkowska); 2.KSZO 2 (Falfus, Szafrańska, Petrykowska, Kurasińska)
4×50 dowolnym chłopców: 1.KSZO 1 (Stefański, Wykierski, Klimas, Wilk); 2.KSZO 2 (Oliwier Okręt, Haba, Walczyk, Wilk).
50 m grzbietowym dziewcząt. *10 lat: 2.Domonika Karwacka *12-13 lat: 1.Adrianna Petrykowska *16 lat i starsze: 1.Wiktoria Błaszkiewicz
50 m grzbietowym chłopców. *10 lat: 2.Szymon Menducki *12-13 lat: 2.Kajetan Radkiewicz *14-15 lat: 3.Dominik Walczyk *16 lat i starsi: 2.Jakub Haba
200 m motylkowym dziewcząt. *12-13 lat: 1.Malwina Szafrańska *16 lat i starsi: 1.Natalia Przygoda
200 m motylkowym chłopców. *12-13 lat: 2.Oskar Karaś *16 lat i starsi: 1.Marcin Kesler; 2.Paweł Kępiński
50 m klasycznym dziewcząt. *10 lat: 2.Dominika Karwacka *12-13 lat: 3.Zuzanna Kamińska *16 lat i starsze: 1.Aleksandra Banaczkowska; 2.Oliwia Kurasińka; 3.Wiktoria Błaszkiewicz
31170585_189551088509003_9202229081087672320_n50 m klasycznym chłopców. *10 lat: 3.Szymon Menducki *11 lat: 3.Jakub Strzelecki *12-13 lat: 1.Bartosz Michta *14- 15 lat: 1.Patryk Stefański *16 lat i starsi: 1.Michał Klimas; 3.Daniel Auguścik
200 m grzbietowym dziewcząt. *14-15 lat: 1.Julia Falfus 200 m grzbietowym chłopców. *14-15 lat: 2.Oliwier Okręt *16 lat i starsi: 1.Jakub Wilk; 3.Marcin Kesler
200 m klasycznym dziewcząt. *12-13 lat: 2.Zuzanna Kamińska; 3.Gabriela Górniak *14-15 lat: 1.Julia Falfus *16 lat i starsze: 1.Aleksandra Banaczkowska
200 m klasycznym chłopców. *14-15 lat: 2.Kacper Borowski *16 lat i starsi: 1.Michał Klimas
200 m dowolnym dziewcząt. *12-13 lat: 1.Adrianna Petrykowska; 2.Malwina Szafrańska *16 lat i starsze: 1.Natalia Przygoda; 2.Oliwia Kurasińska, Paulina Boroń
200 m dowolnym chłopców. *12-13 lat: 1.Bartosz Michta *14-15 lat: 1.Patryk Stefański; 2.Dominik Walczyk *16 lat i starsi: 1.Jakub Wilk; 3.Daniel Auguścik
4×50 zmiennym dziewcząt: 1.KSZO 1 (Petrykowska, Banaczkowska, Błaszkiewicz, Przygoda); 2.KSZO 2 (Falfus, Kurasińska, Tarnowska, Boroń)
4×50 zmiennym chłopców: 1.KSZO 1 (Stefański, Klimas, Kesler, Wilk); 2.KSZO 2 (Wykierski, Haba, Borowski, Michta).
W naszym zespole występowali ponadto: Michalina Jama, Zuzanna Zugaj, Gabriela Kiec, Wiktoria Zielińska, Oliwier Góralski, Michał Łukawski, Oliwier Adamski, Oliwier Kamiński, Bartłomiej Bezak, Adrianna Górniak, Iga Stefankiewicz, Hanna Sulik, Julia Kisiel, Marcelina Mozal, Wiktoria Celińska, Szymon Batugowski, Bartosz Kogut, Magdalena Misura, Pola Strzelecka, Marta Karwacka, Wiktoria Pomykała, Maja Rafalska, Natalia Walczyk, Maja Bielecka, Klaudia Karaś, Jakub Wykierski, Eryk Sojda, Jakub Kotwica, Mikołaj Mazan, Miłosz Gunia, Bartosz Tomczyk, Jakub Strzelecki, Jan Błasiak, Jakub Bryk, Mikołaj Tobaszewski, Jakub Piwnik, Bartosz Petruczynik, Piotr Spychaj, Antoni Wicha, Bartłosz Tarłowski, Pascal Nowak, Jan Rasiński, Oscar Misiura, Bartosz Barański.

31189753_189553575175421_7601023100854992896_n

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *