Aleksandra Kępa ze srebrnym, a Dominik Jewiak z brązowym medalem mistrzostw Europy!

W Santa Susana rozgrywane były Mistrzostwa Europy Juniorów i Weteranów oraz Seniorów w Fitness. Zawodnicy ?Black&White? sięgnęli po medale tych jakże prestiżowych zawodów.
W piątek złoty medal w wellness zdobyła Nikoletta Sularz, a srebrny w męskiej sylwetce Piotr Zieliński. Trenerem tej dwójki zawodników jest Grzegorza Kępa.
Natomiast w sobotę w fitness gimnastycznym brązowy medal zdobył ostrowczanin Dominik Jewiak, trenujący w Black&White pod okiem Joanny Kępy. W niedzielę późnym wieczorem odbyły się starty pozostałych zawodników.
-Najbardziej cieszy nas medal najmłodszego debiutującego na ME, 16- letniego Dominika Jewiaka ? mówi Joanna Kępa. -Wysoki wynik cieszy tym bardziej że w finałowej rozgrywce na 6 miejscu znalazł się aktualny mistrz świata fitness dzieci z 2017 r., a w tych zawodach, jak pamiętamy, Dominik był trzeci. Teraz to Dominik triumfował. Kadra polska jest młodym chłopakiem z Ostrowca Świętokrzyskiego wręcz zachwycona. Bardzo się cieszę i ja i gratuluję mu z całego serca.
W niedzielę Aleksandra Kępa w Hiszpanii startowała w gronie samych medalistek mistrzostw świata seniorek, więc każdy jej medal byłby sporą niespodzianką. I był. Ola sięgnęła po srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Starego Kontynentu!
-Jestem mega szczęśliwa. Ola pokonała mistrzynię świata seniorek, Ewę Banikovą ? mówi Joanna Kępa, mama i trenerka Oli. Przegrała tylko z aktualną mistrzynią świata juniorek, Słowaczką Kristiną Juricową.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *