Dramatyczny apel rodziców! Kto chciał porwać nastolatkę?!

Do szokującego zdarzenia doszło w dniu 10 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim u zbiegu ulic: aleja Jana Pawła II i Bałtowskiej. Do jadącej na rolkach jedenastoletniej dziewczynki, ok. godz.17.30, wracającej z zajęć sportowych w szkole, wyszedł z samochodu mężczyzna, który próbował wciągnąć ją do wnętrza. Całą sytuację widział przechodzień, który pomógł  jedenastolatce.

-Trwają działania mające za cel ustalenie sprawcy – przyznaje p.o. rzecznika prasowego KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim, Sylwester Kaniewski. Wkrótce wydamy w tej sprawie komunikat. Rodzice dziecka złożyli już wyjaśnienia. Poszukujemy świadków tego zdarzenia. Szczególnie zależy nam na kontakcie z mężczyzną, który obezwładnił napastnika.

Rodzice dziecka, którzy wyznaczyli już 5 tys. zł nagrody za ustalenie sprawcy próbują szukać pomocy poprzez media społecznościowe. Wszyscy, którzy mogą przyczynić się do ustalenia danych mężczyzny, który próbował wciągnąć jedenastolatkę do auta proszeni są o kontakt z policją pod numerem 997.

Poniżej przytaczamy apel ojca dziewczynki zamieszczony w mediach społecznościowych:

Proszę o pomoc w znalezieniu sprawcy który chciał skrzywdzić moją córkę.
Dnia 10.05.2018 r. o godz.17.30 -17.45 na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła/ Bałtowskiej moja córka stojąc w rolkach przed przejściem dla pieszych zauważyła samochód który zatrzymał się przy przystanku na ul. Bałtowskiej. Z samochodu wyszedł mężczyzna, podszedł do córki i zapytał czy może ją zawieść do domu. Odpowiedziała mu: nie dziękuję. Mężczyzna wrócił do samochodu otworzył drzwi wyjął z auta pudełko (prawdopodobnie po telefonie) wrócił do mojej córki. Stojąc przy niej zachowywał się tak jak by chciał jej je dać. Po chwili złapał ją za rękę .Córka zaczęła krzyczeć i płakać. Facet dziwnie się zachowywał rozglądał się na boki czy nikt tego nie widzi, córka ze strachu zamknęła oczy. W tym czasie pojawił się inny mężczyzna który zareagował na płacz córki. Uwolnił ją z rąk tego faceta odpychając go wykręcił mu ręce do tyłu. Gdy córka zobaczyła że jest wolna uciekła, odjechała na rolkach z tego miejsca.

Mężczyzna który zaatakował moją córkę miał kolczyk w uchu (kolczyk rozpychający, przypominający dziurę w uchu. Miał również kolczyk w brwiach, duży irokez na głowie. Miał ok. 40 lat, szczupły, wysoki brunet. Auto koloru czarnego/ciemnego nr rej prawdopodobnie TOS… Za szybą miał flagę biało czerwoną. Są to szczegóły które opowiedziała mi moja córka która ma 11 lat więc możliwe że nie jest to do końca 100% opis.

Bardzo proszę o pomoc o zgłoszenie się osób, które widziały tą sytuację. Bardzo jestem wdzięczny mężczyźnie, który zareagował na krzyk mojej córki i jej pomógł. Bardzo mu za to dziękuję. Możliwe że zapobiegł wielkiej krzywdzie lub śmierci mojej córki. Jeśli to czyta, to bardzo go proszę o kontakt ze mną.

Sprawa jest zgłoszona na Policję. Bez Państwa pomocy ciężko nam będzie dorwać tego drania. A taki człowiek jutro może skrzywdzić kolejne dziecko. Nie dopuśćmy by komuś jeszcze stała się krzywda. Bardzo proszę o kontakt bo wiem, że dużo osób widziało to zdarzenie.

Za pomoc w wytypowaniu i znalezieniu tego mężczyzny czeka nagroda w wys. 5.000 zł. Proszę, nie bądźmy obojętni na krzywdę dzieci.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Dramatyczny apel rodziców! Kto chciał porwać nastolatkę?!

 • 12/05/2018 at 19:37
  Permalink

  Jak zwykle policja nie jest w stanie nic zrobić i czeka aż sprawcę wskażą palcem czarne subaru z charakterystycznymi naklejkami A wystarczyło by zapewne przejrzeć monitoring

  Reply
 • 12/05/2018 at 20:37
  Permalink

  Na każdym skrzyżowaniu kamera ale po co to przeglądać… lepiej mandaty za parkowanie wystawiać.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *