Drogowe zdarzenia w Podszkodziu, Piórkowie Kolonii i Złotej Wodzie. Kierowcy i pasażerowie w szpitalu

Wjechał do rowu
W  dniu   14   maja   w   Podszkodziu,   doszło   do   groźnego   zdarzenia drogowego.
Jego   niechlubnym   bohaterem   okazał   się   19-latek   kierujący   samochodem osobowym marki VW Passat. Jak podali policjanci, młody człowiek, trzeźwy, na prostym odcinku   drogi   prawdopodobnie   stracił   panowanie   nad   samochodem   i   wjechał   do przydrożnego rowu. Został przewieziony do szpitala.
Nierówne starcie
W dniu 14 maja 2018 r., o godz. 6.48, w Piórkowie Kolonii (gmina Baćkowice), 20-letni kierujący   samochodem   osobowym   marki   Volkswagen   Golf,   na   skrzyżowaniu najprawdopodobniej  wymusił   pierwszeństwo   przejazdu   i  doprowadził  do  zderzenia   z  35- latkiem prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym marki Man z naczepą.
Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi. W tym zdarzeniu drogowym obrażeń ciała doznali: 20-letni kierujący golfem oraz jego 22-letni pasażer.
Nie zachował bezpiecznej odległości
W dniu 14 maja 2018 r., o godz. 17.40, w Złotej Wodzie (gmina Łagów), 23-letni kierujący ciągnikiem   marki   Man   wraz   z   naczepą,   jadąc   w   kierunku   Kielc,   prawdopodobnie   nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu marki Seat, poruszającego się w tym samym kierunku, i uderzył w jego tył. 29-letnia kierująca seatem wykonywała manewr skrętu w lewo. W tym zdarzeniu drogowym poszkodowaną okazała się kierująca seatem, która trafiła do szpitala. Oboje kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *