Srebrne medale

W Starachowicach odbył się Świętokrzyski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych. Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działający przy Stowarzyszeniu „SZANSA” postanowił wystawić dwie drużyny: męską i żeńską.
-Po uroczystym rozpoczęciu zawodów odbyły się gry obserwowane, które miały na celu podział na odpowiednie grupy sprawnościowe – powiedział Remigiusz Woźniak, Kierownik Ekipy – W meczach finałowych w grupie męskiej „SZANSA” zmierzyła się z drużyną gospodarzy „ARKA” Starachowice oraz „NIEPOKONANI” Sandomierz. Natomiast w grupie żeńskiej „SZANSA” walczyła z „GROM” Busko-Zdrój oraz „STRZAŁA” Jędrzejów. Mecze były bardzo zacięte, a wysoka temperatura nie ułatwiała zadania. Zarówno drużyna męska jak i żeńska wygrała jeden mecz i jeden przegrała. To pozwoliło na zdobycie drugiego miejsca i wywalczenie srebrnych medali.
Teraz już wszyscy z niecierpliwością oczekują wyjazdu do Katowic na XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, gdzie przypomnijmy, że „SZANSA” będzie miała aż 14 reprezentantów, 11 zawodników i 3 trenerów, a na uroczystą ceremonię rozpoczęcia do katowickiego „SPODKA” wybiera się 100 osobowa reprezentacja kibiców.
Drużyna męska wystąpiła w składzie: Konrad Dębniak, Marcin Dunal, Paweł Dunal, Robert Kozłowski, Paweł Kwiecień, Paweł Menducki, Łukasz Karbowniczek, Maciej Skrobisz, Krzysztof Stan. Trener: Przemysław Walczyk.
Drużyna żeńska wystąpiła w składzie: Dominika Grześkiewicz, Katarzyna Wójcicka, Milena Szwagierczak, Małgorzata Piotrowska, Małgorzata Skoros, Anna Masłoń, Karolina Malicka. Trener: Tomasz Przybysławski.
Kierownikiem ekipy był Remigiusz Woźniak.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *