Srebrne medale

W Starachowicach odbył się Świętokrzyski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych. Klub Olimpiad Specjalnych ?SZANSA? działający przy Stowarzyszeniu ?SZANSA? postanowił wystawić dwie drużyny: męską i żeńską.
-Po uroczystym rozpoczęciu zawodów odbyły się gry obserwowane, które miały na celu podział na odpowiednie grupy sprawnościowe ? powiedział Remigiusz Woźniak, Kierownik Ekipy – W meczach finałowych w grupie męskiej ?SZANSA? zmierzyła się z drużyną gospodarzy ?ARKA? Starachowice oraz ?NIEPOKONANI? Sandomierz. Natomiast w grupie żeńskiej ?SZANSA? walczyła z ?GROM? Busko-Zdrój oraz ?STRZAŁA? Jędrzejów. Mecze były bardzo zacięte, a wysoka temperatura nie ułatwiała zadania. Zarówno drużyna męska jak i żeńska wygrała jeden mecz i jeden przegrała. To pozwoliło na zdobycie drugiego miejsca i wywalczenie srebrnych medali.
Teraz już wszyscy z niecierpliwością oczekują wyjazdu do Katowic na XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, gdzie przypomnijmy, że ?SZANSA? będzie miała aż 14 reprezentantów, 11 zawodników i 3 trenerów, a na uroczystą ceremonię rozpoczęcia do katowickiego ?SPODKA? wybiera się 100 osobowa reprezentacja kibiców.
Drużyna męska wystąpiła w składzie: Konrad Dębniak, Marcin Dunal, Paweł Dunal, Robert Kozłowski, Paweł Kwiecień, Paweł Menducki, Łukasz Karbowniczek, Maciej Skrobisz, Krzysztof Stan. Trener: Przemysław Walczyk.
Drużyna żeńska wystąpiła w składzie: Dominika Grześkiewicz, Katarzyna Wójcicka, Milena Szwagierczak, Małgorzata Piotrowska, Małgorzata Skoros, Anna Masłoń, Karolina Malicka. Trener: Tomasz Przybysławski.
Kierownikiem ekipy był Remigiusz Woźniak.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *