Marcin Sienniak, uzdolniony junior, zapewnia KSZO trzy punkty w meczu w Jarosławiu

III liga piłkarska. Grupa IV. *JKS 1909 Jarosław – KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:1 (0:0)


JKS: Adamczyk ? Rogala, Ochał, Pelc ? Broda, Viscovich (64.Wawryszczuk), Szymczak (79.Andreasik), Sobolewski (64.Konefał), Surmiak (72.Bała) ? Raba, Zawiślak (46.Pałys-Rydzik).

KSZO: Zacharski – D.Cheba (25.Łokieć), Kokosza (46.Dereń), Sienniak (79.Mężyk), Janik – Kapsa, Mikołajek, P.Cheba, Ziółkowski, Kutera – Grunt.

Żółte kartki: Sobolewski, Rogala – P.Cheba, Kutera, Dereń, Grunt.

Sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin). Widzów: 300.

Bez kontuzjowanego Stasia Sarwickiego oraz pauzujących za żółte kartki Vladislava Kudryavtseva, Włodzimierza Putona i Bartłomieja Smuczuńskiego wystąpili piłkarze KSZO w rozegranym dziś zaległym meczu naszej grupy III ligi. Zagrali w rezerwowym składzie z piłkarzami z zaplecza juniorskiego. Wygrali i trudno, by trener Przemysław Cecherz nie miał powodów do zadowolenia, bo przecież dokonał swoistego przeglądu kadry, który wypalił zwycięstwem.
Nie był to jednak łatwy pojedynek. Jarosławianie, mimo odległej pozycji w tabeli, wygrali trzy z czterech ostatnich meczów i nie zamierzali się poddawać naszej drużynie. Stworzyli sytuacje, po której mogli zdobyć gola, ale Konrad Zacharski był na posterunku.

KSZO jednak od 62 min. objął prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się uzdolniony junior, Marcin Sienniak, który wpakował piłkę do siatki po rzucie rożnym. Młody piłkarz, wychowanek naszego klubu, jak pamiętamy, w meczu z tarnowską Unią w Ostrowcu ujrzał czerwoną kartkę, ale w Jarosławiu w pełni się zrehabilitował i zapewnił drużynie komplet punktów.

W końcówce meczu okazję do podwyższenia rezultatu miał Michał Grunt, ale po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę.

W najbliższą sobotę piłkarze wyjeżdżają na mecz z liderującą Resovią, a w środę, 13 czerwca, zmierzą się w Staszowie z Wisłą Sandomierz w spotkaniu o Okręgowy Puchar Polski.

W pozostałych meczach zaległych:
*Karpaty Krosno – Podlasie Biała Podlaska 0:3 (0:2)
*Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik 0:0

www

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *