Trener Przemysław Cecherz przeniesie się z KSZO do I – ligowej Chojniczanki Chojnice

Jak się dowiedzieliśmy, Przemysław Cecherz nie będzie trenerem piłkarzy KP KSZO 1929 w nowym sezonie. 

Dotychczasowy nasz szkoleniowiec otrzymał bowiem interesującą ofertę pracy w ekipie z Nice I liga, Chojniczance Chojnice, zespole który na finiszu rozgrywek sezonu 2017/2018 uplasował się na wysokim, trzecim miejscu w tabeli. Oczywiście, Przemysław Cecherz poprowadzi naszą drużynę zarówno w jutrzejszym meczu finałowym – w Staszowie z Wisłą Sandomierz – o Okręgowy Puchar Polski, jak i w sobotnim, zamykającym trzecioligowy sezon spotkaniu z Motorem Lublin.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Trener Przemysław Cecherz przeniesie się z KSZO do I – ligowej Chojniczanki Chojnice

  • 12/06/2018 at 10:47
    Permalink

    Wielkie słowa i portfel decyduje…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *