Łukasz Fabiański zrobił niespodziankę niepełnosprawnym dzieciom!

Łukasz Fabiański zaprosił na mecz Litwą młodych niepełnosprawnych piłkarzy z Akademii Amp Futbol. Zaraz po meczu bramkarz reprezentacji Polski niespodziewanie wszedł na trybuny, żeby porozmawiać z zaproszonymi dziećmi i przekazać im swoje rękawice.
? Telefon z informacją o tym, że sam Łukasz Fabiański zaprasza nas na mecz był dla nas dużym zaskoczeniem, ? mówi Łukasz Kacprzak trener Akademii Amp Futbol ? kiedy jednak zobaczyliśmy, że ?Fabian? wchodzi na trybuny i idzie prosto do nas ze swoimi rękawicami byliśmy w szoku! ? dodaje.

fb3
Na zaproszenie bramkarza reprezentacji Polski na meczu pojawili się piłkarze, którzy trenują w pierwszej w Polsce szkółce piłkarskiej dla dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi ? Akademii Amp Futbol Varsovia ? oraz młodzi zawodnicy po amputacjach, uczestnicy ogólnopolskich zgrupowań Junior Amp Futbol.
Fabiański od niedawna jest ambasadorem bramkarzy reprezentacji Polski Amp Futbol, a teraz postanowił pomóc również ampfutbolowym juniorom. Przekazane przez golkipera rękawice zostaną wystawione na aukcję, która pomoże zawodnikom Akademii w wyjeździe na obóz wakacyjny.
? Bardzo dziękujemy Łukaszowi za tę świetną niespodziankę i pomoc. W naszej akademii i na zgrupowaniach cały czas czekamy na nowych zawodników. Dołączcie do nas! ? dodaje trener Kacprzak.
?    Udział w zgrupowaniach Junior Amp Futbol oraz w treningach Akademii jest bezpłatny.
?    Na zgrupowania juniorskie Junior Amp Futbol Stowarzyszenie zaprasza dzieci i młodzież z całej Polski w wieku 5-18 lat, po jednostronnej amputacji, lub z wadą wrodzoną nogi, lub ręki.
?    Na treningi Akademii Amp Futbol Stowarzyszenie zaprasza dzieci z różnymi niepełnosprawnościami ruchowymi z Warszawy i okolic.
?    Amp Futbol Polska prowadzi również stałą ogólnopolską rekrutację dorosłych zawodników Amp Futbol.

fb1

Print Friendly, PDF & Email