Strefa zainaugurowana, ale?.

Około 100 osób oglądało inauguracyjny mecz Mundialu 2018, w którym gospodarze – Rosja rozgromiła Arabię Saudyjską w Strefie Kibica zorganizowanej na ostrowieckim Rynku.

Pierwsze spotkanie było swoistym testem dla wszystkich służb, gdyż zorganizowano je w formule imprezy masowej. Takie rozwiązania będą wprowadzane tylko podczas meczy, na których można spodziewać się większej liczby kibiców, np. rozgrywanych przez naszą reprezentację.

W tym samym czasie, kiedy trwał inauguracyjny mecz, podczas sesji Rady Miasta, radny Dariusz Kaszuba wyraził niezadowolenie z lokalizacji ostrowieckiej strefy.

– Zwracam się z pytaniem, jakie czynniki zadecydowały, że zasłonięto telebimem pomnik pomordowanych mieszkańców naszego miasta i dlaczego elementy jego mocowania zlokalizowano w bezpośrednim obrysie pomnika? pytał radny Dariusz Kaszuba.

Print Friendly, PDF & Email

7 thoughts on “Strefa zainaugurowana, ale?.

 • 15 czerwca 2018 at 09:09
  Permalink

  Panie radny, proponuje zamknięcie strefy i po sprawie, wiecznie problemy maskara, zajmij się praca a nie szukanie dziury w calym

 • 15 czerwca 2018 at 09:12
  Permalink

  Żal, więcej ochrony i policji jak ludzi na meczu, kto za to płaci? Co oni myśleli? Że na ruskich cały rynek przyjdzie?

 • 15 czerwca 2018 at 10:42
  Permalink

  Dobrze, że ten radny przypomina o sobie przed wyborami. Mam nadzieję, że mieszkańcy pójdą po rozum po głowy i wybiorą kogoś z bardziej realnym podejściem do życia.

 • 15 czerwca 2018 at 15:58
  Permalink

  Pan Radny lubi bombardować wszystkie pomysły Pana prezydenta i urzędu miasta na zasadzie nie bo nie i każdy powód jest dobry. Szkoda tylko, że nie myśli o mieszkańcach miasta.

 • 15 czerwca 2018 at 21:33
  Permalink

  No i co się wielkiego stało???????????????????????????????????? Panie Kaszuba więcej zdrowego rozsądku.

 • 16 czerwca 2018 at 14:59
  Permalink

  A jak była Msza święta, i święto trzech króli ? Byłem na rynku, chciałem popatrzeć na pomnik a tu niespodzianka zasłonięty!

 • 16 czerwca 2018 at 23:08
  Permalink

  a po kiego na takim meczu strefa kibica? zrobic na mecze Polski i to wszystko. szkoda hajsu

Comments are closed.