Młodszy aspirant Damian Łasak w II etapie plebiscytu ?Przyjazny Dzielnicowy 2018?

Komisja Konkursowa wytypowała pięciu dzielnicowych z terenu całego województwa świętokrzyskiego, którzy wezmą udział w kolejnym etapie Plebiscytu pod nazwą ?Przyjazny Dzielnicowy 2018?.

Jest wśród nich młodszy aspirant Damian Łasak z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Kolejnym etapem Plebiscytu będzie wybór trojga laureatów i wyłonienie dzielnicowego, który otrzyma tytuł ?Przyjaznego Dzielnicowego 2018 roku?. W ramach tego etapu policjanci sami będą musieli zaprezentować swoje dotychczasowe osiągnięcia i podejmowane działania na rzecz lokalnego społeczeństwa. Przedstawią oni bowiem przygotowane przez siebie prezentacje multimedialne i odpowiadać będą na pytania Komisji Konkursowej.

109-68022

Przypomnijmy, celem Plebiscytu jest przede wszystkim wyróżnienie dzielnicowych, którzy w ocenie społecznej wykazują się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zawodowym, co skutkowało lub przyczyniło się do poprawy bezpieczeństwa lub rozwiązania problemu lokalnej społeczności. Plebiscyt ma również wesprzeć wyróżniających się dzielnicowych i zwiększać ich motywację do podejmowania kolejnych działań na rzecz społeczeństwa. Będzie to również szczególne wyróżnienie dla policjantów, których cechuje rzetelność, bezstronność i profesjonalizm w rozwiązywaniu ludzkich problemów, a także otwartość, komunikatywność i wrażliwość w trakcie wyjaśniania zaistniałych konfliktów oraz sporów.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *