Fitnesski ?Black&White? na mistrzostwach świata dzieci w Bratysławie (zdjęcia)

Aż dziewięć młodych fitnesek ?Black&White?, podopiecznych Joanny Kępy, reprezentowało Polskę na rozgrywanych w Bratysławie Mistrzostwach Świata w Fitness. Reprezentowało i to jak?
Bardzo blisko awansu do ścisłego awansu była jedenastoletnia Gabriela Klepacz, która ostatecznie uplasowała się na 7 pozycji. 9 miejsce wywalczyły jedenastoletnia Natalia Bugajska i dziewięcioletnia Blanka Walczyk. Na 10 pozycji uplasowała się piętnastoletnia Agata Wasik, a na 11 czternastoletnia Wika Strojna. Miejsca poza ?dziesiątką? zajęły: dwunastoletnie Kamila Rycombel i Alicja Sulik, trzynastoletnia Martyna Klubińska i piętnastoletnia Oliwia Chamera.

Dzięki dobrej postawie naszych młodych zawodniczek reprezentacja Polski w klasyfikacji drużynowej zajęła 4 miejsce. Wyjazd na mistrzostwa był dofinansowany z dotacji gminy Ostrowiec Świętokrzyski.
-Jestem niezwykle dumna z osiągnięć naszych młodych zawodniczek, które tak pięknie reprezentowały Ostrowiec Świętokrzyski na najważniejszej dla siebie imprezie w roku. Cieszę się, że mam tak wspaniałe zawodniczki ? podkreśla Joanna Kępa.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *