Fitness Centrum zaprasza do udziału w zawodach Iron Master

Centrum Fitness zaprasza wszystkich, którzy chcą wypróbować swoich sił na specjalnym torze przeszkód.
Będzie to szansa na to, aby sprawdzić swoją siłę, wytrzymałość, wydolność, powalczyć ze swoimi słabościami i poprawić swoją kondycję i sprawność.
Głównym organizatorem zawodów sportowych Iron Master jest Fitness Klub Centrum. Zawody zostaną rozegrane  w czterech edycjach. Tor startowy składać się będzie z kilku prostych ćwiczeń wytrzymałościowych, siłowych i sprawnościowych m.in. biegach, naskokach, jeżdzie na rowerze, łatwych i popularnych ćwiczeniach siłowych z małym obciążeniem. Start na torze wykonywany jest na czas. Zawodnicy będą mogli także startować na dwóch równoległych torach. Podczas trzech edycji Iron Master każdy uczestnik może podjąć pięć prób. Zawodnicy przed startem otrzymają pakiet startowy ufundowany przez Olimp Sport Nutrition i Fitness Centrum.
Do udziału w naszych zawodach zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn. Wyniki będziemy podawać na bieżąco w Gazecie Ostrowieckiej oraz na Facebooku Fitness Centrum. Zapisów  można dokonywać za pomocą Facebook’a  lub osobiście  w recepcji  klubu  Fitness Centrum na osiedlu Słonecznym (w Pawilonach Handlowych). Uczestnictwo w zawodach jest bezpłatne! Pierwsza edycja Iron Master zaplanowana jest na 1 lipca ok. godziny 12 i odbędzie się w  Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin tuż po zakończeniu zawodów MOSiRGutwinRun. Dla najlepszych zawodników organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody. Zakończenie przewidziane jest we wrześniu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *