Wakacyjna premiera w Kinie Etiuda

Wakacje to znak, że w ?Etiudzie? seanse filmowe można oglądać codziennie już od godzin przedpołudniowych.
Choć większość seansów skierowanych jest do młodego widza, to w tym tygodniu można jeszcze zobaczyć ?Zimną wojnę?, zaś za tydzień swą premierę będzie miał ?Ocean?s 8?.
1385_big?Ocean?s 8?
Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni. Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów w swoim fachu, szczególnie swojej wspólniczki, Lou Miller. W ekipie najlepszych z najlepszych znalazły się jubilerka, Amita i oszustka uliczna, Constance. Dołączyły do nich paserka, Tammy, hakerka, Nine Ball oraz projektantka mody, Rose. Cel to warty 150 milionów dolarów diamentowy naszyjnik. Podczas imprezy roku – Gala Met, będzie go miała na sobie światowej sławy aktorka, Daphne Kluger. Plan wydaje się perfekcyjny, jednak nie ma w nim miejsca na najdrobniejszy błąd. Zwłaszcza, że dziewczyny chcą niepostrzeżenie wynieść diamenty na oczach wszystkich zebranych.
Reżyseria: Gary Ross, obsada: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, kryminalny, czas trwania:110 minut, prod.USA, dystrybucja: Warner

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *