Andrzej Kobylański trenerem KP KSZO 1929?

Niewykluczone, że w nowym sezonie trzecioligową jedenastkę KP KSZO 1929 obejmie nikt inny, jak 47-letni Andrzej Kobylański ? wychowanek naszego klubu, srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku.

Wiemy, brzmi to zgoła sensacyjnie!  Andrzej, który mówi, że do objęcia przez niego posady szkoleniowca KSZO jeszcze daleka droga, to były piłkarz takich klubów, jak Siarka Tarnobrzeg, 1. FC Köln, Tennis Borussia Berlin, Hannover 96, Waldhof Mannheim, Widzew Łódź, Hannover 96, Energie Cottbus, Wisła Płock, Wuppertaler SV i Rot-Weiß Bad Muskau.

-Andrzej Kobylański jest jednym z kandydatów na trenera naszego klubu. Na razie nie zapadły ostateczne decyzje i nie podpisana została żadna umowa – mówi prezes KP KSZO 1929, Maciej Kozicki.
Andrzejem Kobylański o pracy w naszym klubie piłkarskim rozmawiał już z prezydentem Ostrowca Jarosławem Górczyńskim.
KP KSZO 1929 rozpocznie pierwsze zajęcia przygotowujące zespół do nowego sezonu 9 lipca. Z naszą drużyną pożegnał się już najlepszy strzelec zespołu Łukasz Jamróz, który rozpoczyna w Kielcach pracę trenerską. Pożegna się najprawdopodobniej także Paweł Czajkowski, który przenosi się do drugoligowego GKS Bełchatów.
Jak się dowiedzieliśmy, nasz klub będzie testował kilku piłkarzy. Są wśród nich: 28-letni, mierzący 190 cm Dawid Cempa z Karpat Krosno i 23- letni Szymon Stanisławski ? wychowanek Beniaminka Radom, były gracz Radomiaka Radom i GKS Bełchatów, który ostatnio grał w Orlętach Radzyń Podlaski. Na testach ma się także pojawić inny napastnik, 33-letni, urodzony w Starachowicach Mariusz Jaros, który w minionym sezonie w barwach Łysicy Bodzentyn strzelił 19 goli.
KSZO poszukuje również stopera. W kręgu zainteresowań naszego klubu jest Bartosz Gęsior, 20- piłkarz Legii II Warszawa. To urodzony w Chorzowie piłkarz, grał w rezerwach Ruchu i Sandecji Nowy Sącz. Prywatnie to syn Dariusza ? olimpijczyka z Barcelony i kolegi z boiska Andrzeja Kobylańskiego. Na testach ma też pojawić się 27-letni, mierzący 191 cm wzrostu Kamil Cyran, wychowanek Stali Niewiadów, który ostatnie sezony spędził w Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *