KSZO to najpiękniejsza choroba i najzdrowsze uzależnienie

Jerzy Zajączkowski, którego wszyscy w naszym mieście znają z działalności kulturalnej i sportowej, obchodził nie tak dawno 80 urodziny.
Z tej okazji włodarze KSZO wręczyli mu okolicznościowy grawerton i złożyli najpiękniejsze życzenia, związane z okrągłym jubileuszem.
W życiu pana Jerzego, który przed laty był spikerem jakże emocjonujących spotkań pięściarskich, faktycznie sport odgrywa rolę najpiękniejszej choroby i najzdrowszego uzależnienia. Jest obecnie kronikarzem klubu i prawdziwą skarbnicą historii KSZO. Bezinteresownie wspiera wiedzą i doświadczeniem funkcjonowanie klubu. Ogląda wszystkie mecze sportowców KSZO i to obojętnie, jaką dyscyplinę reprezentują.
-Z 80 lat moich lat życia 54 spędziłem w klubie, pełniąc w nim różne funkcje ? mówi Jerzy Zajączkowski. ?Mówię to nie dlatego, by się chwalić, ale dlatego, że nigdy w tych latach nie było tak, jak teraz, kiedy klub jest na kolanach i to przy takiej bazie sportowej, takich wynikach, tylu sportowcach i tak zaangażowanych działaczach. Panie prezydencie, prosimy więc o jeszcze większą pomoc, bo sport w Ostrowcu chyli się ku upadkowi!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *