W Kinie Etiuda premiera dwóch filmów aspirujących do hitu lata

Lato to czas blockbusterów, a od piątku w ?Etiudzie? premiera dwóch filmów, które ubiegają się o tytuł najgorętszego hitu tego lata.

?Iniemamocni 2?
W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić ? nawet dla Iniemamocnych.

 


„Drapacz chmur”
Ikona popkultury ? Dwayne Johnson ? w filmie ?Drapacz chmur? wciela się w postać Willa Sawyera, byłego szefa jednostki FBI odpowiedzialnego za odbijanie zakładników oraz weterana wojennego amerykańskiej armii. Dziś Will zajmuje się ochroną wielkich wieżowców; mieszka w Chinach, gdzie odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo największego na świecie, uznawanego za najbezpieczniejszy, drapacza chmur. Kiedy wieżowiec staje nagle w ogniu, to właśnie Will zostaje wrobiony w odpowiedzialność za gigantyczny pożar. Wie, że jest ścigany, wie też, że musi oczyścić swoje imię, ale przede wszystkim uratować rodzinę zamkniętą w płonącym budynku.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *