Bezbramkowy sparing ze świdnicką Avią (zdjęcia)

W dzisiejszym meczu sparingowym, rozegranym w deszczowej aurze na boisku przy ulicy Różanej, piłkarze KP KSZO 1929 zremisowali bezbramkowo z Avią Świdnik.
Nasz zespół, budowany przez trenera Marcina Wróbla, na tle bardziej ogranej i doświadczonej Avii, miał sporo z gry i na dobrą sprawę powinien wyjść ze spotkania zwycięsko. Najlepszą okazję ku temu zmarnował w II połowie meczu Daniel Dybiec, który nie wykorzystał rzutu karnego.

W spaingowym boju z Avią zaprezentowali się: Patryk Cheba, Radosław Kardas, Piotr Jedlikowski, Kamil Bełczowski, Stanisław Sarwicki, Mateusz Mąka, Daniel Dybiec, Kamil Łokieć, Konrad Zacharski, Bartłomiej Smuczyński, Fabian Burzyński, Mateusz Madej, Włodzimierz Puton, Kacper Ziółkowski. Ważny, jak się wydaje, jest powrót do zespołu Bartłomieja Smuczyńskiego, który nie trenował pod początku przygotowań do sezonu, a który pojawił się na murawie w II połowie.

Trener Marcin Wróbel testował także trzech graczy – jednego bramkarza i dwóch napastników.

W KSZO nie będzie już występował Tomasz Persona, który podpisał kontrakt z drugoligową Olimpią Elbląg.
Trzeci mecz sparingowy nasi piłkarze rozegrają w najbliższą sobotę, 21 lipca, o godz. 11. Na boisku przy ulicy Różanej zmierzą się z III-ligową Bronią Radom.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *