Turniej Piłkarski Ogrody 2018 tuż, tuż…

Pierwszy mecz tegorocznego Turnieju Piłkarskiego Ogrody rozegrany zostanie 12 sierpnia.
Turniej potrwa do 26 sierpnia. W dniu rozpoczęcia turnieju zaplanowano mecz pokazowy najmłodszych adeptów futbolu z roczników 2012 i 2013 oraz konkurs Turbo Kozak. W turnieju będą mogli brać udział uczestnicy od 3 do 35+ lat. Jak co roku
wyjątkowa nagroda czeka na króla strzelców grupy OPEN. W ubiegłym roku zawodnik z największą liczbą strzelonych bramek otrzymał samochód osobowy Wieśka Tico.
Druki zgłoszeniowe do udziału w zawodach można już pobrać na stronie www.turniejogrody.pl oraz w sklepie sportowym Centrum Sport przy ulicy Okólnej 5. Organizatorzy przychylili się do próśb uczestników turnieju i w związku z tym grupy wiekowe będą przedstawiać się w tegorocznej edycji następująco:
*GRUPA ROCZNIK 2013- 2012 * GRUPA ROCZNIK 2011 * GRUPA ROCZNIK 2010 * GRUPA ROCZNIK 2009 * GRUPA ROCZNIK 2008 * GRUPA ROCZNIK 2007 * GRUPA ROCZNIK 2006 * GRUPA ROCZNIK 2005-2004 * GRUPA ROCZNIK 2003-2002 * GRUPA OPEN 16+ * GRUPA OPEN 35+ * GRUPA DZIEWCZĄT
W przypadku małej liczby drużyn w pojedynczym roczniku grupa zostanie połączona. Druki zgłoszeniowe przyjmujemy do piątku 10 sierpnia do godziny 17:00. Również w piątek, 10 sierpnia o godzinie 18, na boisku gdzie zostanie rozgrywany turniej, odbędzie się losowanie. Wszystkie druki dostępne są w sklepie sportowym Centrum Sport ul. Okólna 5, na stronie www.turniejogrody.pl oraz na facebookowym fanpagu Turniej Ogrody.
Na wszystkich, którzy w dniu rozpoczęcia stawią się na murawie boiska, przewidziana jest cała moc atrakcji i duża ilość nagród. Jak zawsze organizatorzy czekają na niezwykle oryginalne nazwy drużyn. Wiemy również, że w walkę o zwycięstwo w grupie Open włączy się z pewnością drużyna Spalone Talenty Marka Krajewskiego. Możemy zdradzić też, że już dziś zainteresowanie turniejem jest bardzo duże. Organizatorzy zachęcają do wspólnej zabawy i obiecują wspaniałe nagrody.
Gazeta Ostrowiecka od początku turnieju jest media patronem tego sportowego i rekreacyjnego wydarzenia w naszym mieście. Turniej rozegrany zostanie pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, Jarosława Górczyńskiego.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *