Zamknij

Mateusz Mąka trafił z rzutu rożnego. KSZO pokonał Powiślankę Lipsko 1:0

20:55, 25.07.2018 Dariusz Kisiel Aktualizacja: 22:59, 25.07.2018
Skomentuj

Trzecioligowi piłkarze w kolejnym meczu sparingowym pokonali na boisku przy ulicy Różanej występującą w mazowieckiej lidze okręgowej Powiślankę Lipsko 1:0 (0:0).

Jedyny gol spotkania padł w 53 min. po trafieniu Mateusza Mąki, który wpakował piłkę do siatki po bezpośrednim strzale z rzutu rożnego.

KSZO:

I połowa. Pietrasik - Kardas, Mężyk, Dominik Chleba - Smuczyński, Dybiec, Puton, Madej, Kapsa, Łokieć - Bełczowski.

II połowa. Pietrasik - Patryk Cheba, Dereń, Mężyk, Jedlikowski - Dziadowicz, Smuczyński (70.Kutera), Mąka, Sarwicki, Ziółkowski - Grunt. Trener: Marcin Wróbel.