Królowie disco polo w Ostrowcu Świętokrzyskim

Sławomir, król Rock Polo i Zenek Martyniuk, król Disco Polo wystąpią w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Na koncert tego pierwszego przyjdzie nam poczekać kilkanaście dni do 31 sierpnia, zaś w przypadku tego drugiego, aż do 3 listopada br.
Sławomir Paweł Zapała, to polski aktor, muzyk, showman i prezenter telewizyjny, wystąpi na stadionie miejskim na koniec wakcji. Swoją działalność muzyczną rozpoczął w Nowym Jorku, gdzie zdobył uznanie wśród miejscowej Polonii. W 2015 roku został wokalistą muzyki ROCK POLO, a na jego kanale na YouTube udostępnił swój debiutancki singiel ? ?Megiera?. Jesienią 2016 był uczestnikiem programu ?Taniec z Gwiazdami?. Rok później wziął udział w show ?Twoja twarz brzmi znajomo?. 7 kwietnia ukazała się jego debiutancka płyta, zatytułowana ?The Greatest Hits?, która uzyskała status platynowej płyty.
Z koli zespół Akcent powstał w 1989 roku. Założyli go: Zenon Martyniuk, występujący dotychczas w zespole Akord i Mariusz Anikiej. W 1991 roku ukazała się pierwsza kaseta zespołu, zatytułowana po prostu ?Akcent 1?. Znalazły się na niej pierwsze przeboje zespołu: ?Chłopak z gitarą?, ?Dajcie mi gitarę?, ?Tabu tibu?. W sierpniu 1991 r. obaj muzycy wyjechali do Belgii. Tam nagrali drugi album zespołu ?Żegnaj mała?. […] Bardzo ważną datą jest rok 2014 , gdzie utwór ?Przez Twe oczy Zielone? otrzymuje nagrodę publiczności na festiwalu w Ostródzie. Obok ?Akcentu? w listopadzie Ostrowcu Świętokrzyskim zagrają formacje: Boys, Top Girls oraz Skaner.

Print Friendly, PDF & Email

8 thoughts on “Królowie disco polo w Ostrowcu Świętokrzyskim

 • 13/08/2018 at 11:56
  Permalink

  Dopisali byście czy za darmo koncerty, bo coś czuję że listopadowy koncert to pewnie na hali i wejście że 3-4dyszki

  Reply
  • 13/08/2018 at 19:43
   Permalink

   Z pewnością będą za free wszystkie…wstęp wolny bankowo????.

   Reply
 • 13/08/2018 at 15:08
  Permalink

  Stawianie na równi obu Panów jest conajmniej nie na miejscu. Zenek jest artystą z długoletnim stażem gdzie kazda piosenka osiąga niezwykły sukces, a jego dawne przeboje są znane i lubiane również teraz. Natomiast nie ubliżając nikomu Sławomir jest artystą jednego przeboju ,,Miłość w Zakopanem”. Poprzednie piosenki, na których tworzył swoja karierę nie osiągnęły zbyt dużego sukcesu (tak jak i ostatni utwór Sławomira).

  Reply
 • 13/08/2018 at 16:24
  Permalink

  Listopadowy koncert bilety w cenie 70 zł płyta, 60 zł trybuny

  Reply
 • 13/08/2018 at 19:46
  Permalink

  Z pewnością będą za free, wstęp wolny będzie bankowo, jak to zwykle bywa…????.

  Reply
 • 16/08/2018 at 09:47
  Permalink

  Jakie miasto – takie koncerty. Festynowa potupajka przy Oczy Zielone i Milosc w Zakopanem. Zenek „spiewa” z playbacku, chociaz Slawomir nie udaje. Nazywanie jednego i drugiego wystepu koncertami to semantyczne naduzycie.

  Reply
 • 17/08/2018 at 08:57
  Permalink

  Wystarczy zobaczyć ile ludzi na punk rock przychodzi? Nawet muszli w parku nie zapełnili, widać zainteresowanie rock i punk a wystarczy przejść w niedzielę na rosochy gdzie będzie disco polo i zobaczycie co ludzie w Ostrowcu lubią, jakie tłumy będą. Disco rządzi!!!!!

  Reply
 • 17/08/2018 at 18:08
  Permalink

  Drogie bilety. Rzerują na biednych ludziach i ich pieniondzach. Bezlitosne artysty nie na kieszeń kwiatu Ostrowca. Tfu! Zagraliby dla pasji, a nie dla pieniendzy.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *