Polska – Kamerun 3:1. Jaki wynik padnie dzisiaj?

Polska ? Kamerun 3:1 (25:20, 25:23, 26:28, 25:19).

Polska: Piotr Nowakowski, Damian Schulz, Fabian Drzyzga, Michał Kubiak, Aleksander Śliwka, Mateusz Bieniek, Damian Wojtaszek (libero) oraz Tomasz Fornal, Grzegorz Łomacz, Bartosz Kurek, Jakub Kochanowski, Bartosz Kwolek. Trener: Vital Heynen

Kamerun: Ahmed A. Mbutngam, Mboulet Jean Ndaki, Hile Dider Sali, Nathan Wounembaina, Dvid Feughou, Sem Dolegombai, Alain Kamto Fossi (libero) oraz Bitaja Kody, Herman Marie Engala, Moto Ebouma, Bana Hasana, Junior Charles Engohe, Yannick Bikon-Bi-Nkot (libero). Trener: Myam Re Niof Blaise.

W piątkowe popołudnie w hali ostrowieckiej rozegrano pierwszy z dwu zaplanowanych sparingów pomiędzy reprezentacjami Polski i Kamerunu. Jak wiemy, obie drużyny to uczestnicy zbliżających się mistrzostw świata. Dziś, o 20.15, odbędzie się mecz oficjalny z udziałem publiczności, a bezpośrednią transmisję z Ostrowca przeprowadzi Polsat Sport.

Zarówno dla Kamerunu, jak i dla Polski mecze towarzyski w Ostrowcu Świętokrzyskim są kolejnym krokiem w przygotowaniach do czempionatu globu, który w dniach od 9 do 30 września rozegrany zostanie w Bułgarii i Włoszech. Polscy siatkarze podczas turnieju będą bronić tytułu mistrzów świata. Trener Vital Heynen, realnie oceniając nasze obecne możliwości, chciałby, aby nasz mocno przebudowany zespół uplasował się w pierwszej szóstce mistrzostw. W piątkowym meczu nasz szkoleniowiec, poza I setem, mocno rotował składem. podobnie czynił trener Kamerunu. Zespół z Afryki naszpikowany jest zawodnikami na co dzień występującymi w lidze francuskiej.

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “Polska – Kamerun 3:1. Jaki wynik padnie dzisiaj?

 • 18/08/2018 at 14:17
  Permalink

  Puste trybuny ? bilety po 70 PLN ? za taki mecz to są chyba kpiny ? wejściówki powinny być darmowe!

  Reply
 • 18/08/2018 at 14:48
  Permalink

  Grzegorzu 70 PLN to jeszcze nie tak drogo. Zobacz mecze w Szczecinie z Belgią co najdroższe bilety kosztują 119 PLN.

  Reply
 • 19/08/2018 at 01:01
  Permalink

  To był mecz bez udziału publiczności. W sobotę mecz był biletowany i był komplet publiczności

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *