Atrakcje na oficjalne zamknięcie sezonu na Rawce

W najbliższą niedzielę, 2 września, oficjalnie zostanie zamknięty pierwszy sezon na zewnętrznych basenach przy Pływalni Rawszczyzna. Ostatniemu dniu pływania pod chmurką towarzyszyć będą atrakcje, przygotowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz zaproszonych partnerów.
Już o godz. 11 imprezę otworzy Łukasz Kowalski – znany ostrowiecki Dj ? TreyVinter. Na scenie zaprezentują się ponadto: Anna Loranty, Deebart Dj i Raper Wicek, autor piosenki promującej baseny ?Rawka Od Nowa?. Swoje programy artystyczne zaprezentują także Szkoła Tańca Twist, Szkoła Tańca Progress, Jazzmin Dance Group i Studio Tańca i Rozwoju Ruchowego 3 Your Mind. Będą pokazowe zajęcia aquarobicu dla najmłodszych i dla dorosłych, animacje ruchowe i konkury siłowe organizowane przez Fitness Klub Centrum. Impreza potrwa do 18.30.
Przypomnijmy tylko, że zewnętrzne baseny na Pływalni Rawszczyzna ?Rawka Od Nowa? oddane zostały do użytku na początku lipca. Frekwencja w najgorętsze dni wakacji była imponująca. W rekordowe pod tym względem dni baseny zewnętrzne odwiedzało od 2 do 3 tysięcy mieszkańców.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *