Sławomir zakończy wakacje

Czwarty rok z rzędu Miejski Stadion Sportowy KSZO przy ulicy Świętokrzyskiej będzie miejscem organizacji największej imprezy sezonu, jaką od 2015 r. jest ?Zakończenie wakacji?.
W odróżnieniu od poprzednich edycji tym razem spotkamy się tam nie w sobotę, a w piątek 31 sierpnia. Początek o 15.00. Gwiazdą wieczoru będzie Sławomir, jeden z najpopularniejszych artystów polskiej sceny, prekursor wymyślonego przez niego nowego nurtu muzyki rozrywkowej (z przymrużeniem oka określanego jako rocko-polo), a poza tym ceniony aktor komediowy i telewizyjny showman.
Jego koncert rozpocznie się późnym wieczorem, to jest ok. 21.45. Wcześniej na stadionie zaprezentują się cztery reprezentujące różne style zespoły dyskotekowe. Dwa z nich to doskonale znane w naszym mieście i całym kraju ostrowieckie formacje Master Team (o 16.30) i Champion (o 18.30). Po nich zaprezentują się dwa warszawskie duety. Pierwszy z nich to grupa EMaill, która powstała w maju 2011 roku jako duet Claudio&Gino. Posiadający rockową przeszłość Klaudiusz ?Claudio? Danowski i Grzegorz ?Gino? Winiarski obecnie preferują muzykę disco-dance i mają na koncie kilka clipów oraz przebojów, takich jak m.in. ?Fiesta Latina? czy ?Światła miasta?. Ich występ rozpocznie się o 19.30. Około 20.45 na scenie pojawi się duet Laxa, który działa od marca 2015 roku. Powstał z inicjatywy basisty i producenta Tomka Lewandowskiego, związanego wcześniej z elektronicznymi formacjami B.Job, Damn Phase, LSD Project oraz Ailo In Head, do którego dołączyła utalentowana wokalistka, songwriterka i autorka tektstów Kinga Włodarek. Ich muzyka to mieszanka elektro, dubstepu, d?n?b, trapu oraz break beatu z melodyjnymi wokalami w językach angielskim i polskim. W przerwach między scenicznymi występami będą rozbrzmiewać didżejskie sety z muzyką taneczną z ostatnich trzech dekad XX wieku.
Jak zwykle przy okazji ostrowieckiego ?Zakończenia wakacji? na treningowej części stadionu nie zabraknie stoisk gastronomicznych i handlowych oraz urządzeń zabawowych dla dzieci. Tak jak w poprzednich latach wstęp wolny, a powrót ze stadionu późną porą ułatwią autobusy MPK, które bezpośrednio po koncercie Sławomira rozpoczną nocne kursowanie trasą linii nr 1, czyli dookoła miasta. Pasażerów będą obowiązywać bilety w zwykłej cenie (po 1,50 złotych).

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *