Waterpoliści KSZO będą walczyć o awans do ekstraklasy. Wszyscy chcą Aleksandra Ozgę

Kończą się wakacje, a to znak, że rozpoczną się przygotowania ostrowieckich waterpolistów do nowego sezonu ligowego, którzy wrócą do zajęć ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, biegowymi i na siłowni.
KSZO wystawi w nowym sezonie do rozgrywek, poza młodzieżowcami, wszystkie grupy wiekowe. Zagra także w I lidze, w rozgrywkach których stawką będzie awans do Ekstraklasy.
W pierwszoligowych rozgrywkach oprócz KSZO wystartują ekipy AZS Uniwersytetu Warszawskiego, GKPW 59 Gorzów Wielkopolski i AZS Katowice. W rozgrywkach pozbawiono szans startu zespołów masters. Zwycięzca rozgrywek, które toczyć się będą systemem każdy z każdym w czterech miastach, zagra baraż o awans do Ekstraklasy. Wszyscy mamy nadzieję, że KSZO pokusi się o ten sukces.


Wszystko wskazuje na to, że w kilku rozgrywkach wystąpi nasz utalentowany waterpolista, Sportowiec 2017 Roku Aleksander Ozga. Olek może zagrać w barwach KSZO w I lidze i meczach juniorów, zaś w barwach ŁSTW Łódź w Ekstraklasie. Zezwalają na to przepisy. Oczywiście, zgodę musi także wyrazić zarząd KSZO. Ostatnio Olek został wypożyczony do połączonego zespołu Neptuna Łódź i warszawskiego Pałacu Młodzieży, który toczył sparingowe boje z węgierskimi zespołami. Nasz zawodnik wyjedzie również na przedsezonowy obóz do Serbii z ekstraklasowym zespołem ŁSTW Łódź.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *