Za silni rywale w Tarnowie. W sobotę w Ostrowcu turniej piłki ręcznej

W minioną sobotę szczypiorniści KSZO występowali w towarzyskim turnieju w Tarnowie.
Przegrali z Olimpią Piekary Śląskie 27:34 i SPR Tarnów 19:42, zajmując trzecie miejsce w zawodach. Wygrali tarnowianie, którzy zwyciężyli ekipę ze Śląska 35:25. Przypomnijmy tylko, że SPR Tarnów to mistrz, a Olimpia trzeci zespół ubiegłego sezonu w I lidze grupy B.
Ekipa KSZO w Tarnowie zagrała w składzie: Michał Piątkowski, Kasper Kijewski, Mikołaj Baran ? Kacper Grabowski, Mateusz Bysiak, Damian Falasa, Maciej Jeżyna, Maciej Cukierski, Bartosz Kogutowicz, Łukasz Telka, Sebastian Pawlik, Sebastian Włoskiewicz, Filip Chmielewski, Rafał Jagiełło, Bartłomiej Zielonko, Grzegorz Hubka, Kacper Granat.
W minioną środę poopieczni trenera Tomasza Radowieckiego zremisowali 36:36 z drugoligową Wisłą Sandomierz.
W naszym zespole testowany był kołowy, Bartłomiej Zielonko z UJK Kielce. Wszystko wskazuje na to, że zasili naszą drużynę, podobnie jak dwójka bramkarzy: 20- letni Mikołaj Baran ? wychowanek VIVE II Kielce, a ostatnio zawodnik Uniwersytetu
Radom i 19-letni Kasper Kijewski z VIVE II Kielce oraz środkowy rozgrywający Mateusz Bysiak z VIVE II Kielce. Nasz klub zrezygnował natomiast z pozyskania kołowego, Miłosza Drozda z AZS UMCS Lublin.

W najbliższą sobotę, piłkarze ręczni KSZO wystąpią w turnieju w Ostrowcu, w którym zmierzą się z siódemkami z Tarnowa i Radomia.
Oto kalendarzyk zawodów, zaplanowanych na 8 września: Godz. 11: KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski ? KS Uniwersytet Radom
Godz. 12.30: Uniwersytet Radom ? SPR Tarnów
Godz. 14.00: KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski ? SPR Tarnów

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *