Paula Słonecka: -Jakbym wracała na stare śmieci??

Paula Słonecka z naszym klubem występowała jeszcze na I ? ligowych parkietach.

Wcześniej reprezentowała barwy takich klubów, jak Karpaty Krosno, Budowlani Toruń, Tomasovia Tomaszów Lubelski oraz SKS Szóstka Biała Podlaska, której jest wychowanką. Ostatni sezon, debiutancki w Lidze Siatkówki Kobiet, spędziła w ekipie Proximy Trefl Kraków.
-Teraz czuję się, jakbym wracała na stare śmieci ? mówi Paula. ?Co prawda parę ładnych lat nie było mnie w Ostrowcu, ale halę znam, miasto znam? Cieszę się, że tak się stało, bo w KSZO zawsze mi się dobrze i trenowało i grało. Zmieniło się jednak wszystko, bo choć obiekt ten sam, to liga najwyższa, a w tym sezonie wręcz wszystko jest nowe ? nowy prezes, nowy trener, nowe zawodniczki? Przyznam więc, że z jednej strony jestem podekscytowana powrotem do KSZO, a z drugiej niepewna i ciekawa, jak wypali nasza gra. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
Paula uważa, że udzielenie odpowiedzi na pytanie, jak zespół poradzi sobie w rozgrywkach, nie jest obecnie możliwe. W ubiegłym roku KSZO też skazywany był na spadek, a tymczasem pewnie utrzymał się w ekstraklasie. Zresztą, Paula odczuła ostatnio na własnej skórze kryzys, który dopadł kondycję zespołów w LSK. Proxima Trefl , w którym występowała w ubiegłym sezonie, została rozwiązana. Mimo to, choćby z racji mniejszej liczby zespołów, poziom rozgrywek powinien być wyższy. Wiele okaże się po turniejach i pierwszych meczach ligowych.
-Odeszłam z krakowskiej drużyny zanim zapadła klamka o jej likwidacji ? mówi Paula Słonecka. ?Odeszłam, bo źle się czułam mało występując na parkiecie. W KSZO wszystko zrobię, by nie stać w kwadracie?

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *