Kabaret Ani Mru-Mru w programie ?Ostatnie takie trio?

W dzień wyborów samorządowych 21 października w hali widowiskowo- sportowej o godz.20 rozpocznie się ?Ostatnie takie trio?, czyli program kabaretowy, w którym kabaret Ani Mru-Mru mierzy się z odwiecznym pytaniem… Jak to?
Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było? Przez ponad 100 minut (o ile publiczność czegoś nie doliczy), artyści w sobie tylko znany sposób unikają odpowiedzi na wszystkie z tych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów w każdym wieku. Wisienką na tym zabawnym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy. Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy. ?Ostatnie takie trio? to coś, czego na pewno nie wolno przegapić?

Bilety w cenach od 40 do 80 zł są do nabycia: hala MOSiR, ul. Świętokrzyska 11 tel. 500 261 331, pływalnia, Rawszczyzna ul. Mickiewicza 32 tel. 601 088 904 oraz www.biletynakabarety.pl, www.kupbilecik.pl. Informacje i zamówienia grupowe tel. 601 500 545

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *