Egor Pimakhin nie będzie pierwszym trenerem siatkarek KSZO

Mając na względzie przede wszystkim cel sportowy, zarząd Klubu po rozmowach z Egorem Pimakhinem postanowił zakończyć z nim współpracę w charakterze pierwszego trenera.
Przypomnijmy, że Egor Pimakhin miał pełnić rolę drugiego szkoleniowca. Stało się to po rezygnacją z przyczyn osobistych z pracy w KSZO Macieja Bartodziejskiego. Pimakhin rozpoczął przygotowania z zespołem KSZO, jednak po wstępnej analizie okresu przygotowawczego przez obie strony, zarząd KSZO S.A. postanowił zatrudnić w roli pierwszego szkoleniowca trenera z większym doświadczeniem w pracy z zespołem Ligi Siatkówki Kobiet.
-Egorowi dziękujemy za podjęcie wyzwania i dotychczasową pracę. Nazwisko nowego szkoleniowca powinno być znane jeszcze w tym tygodniu – wyjaśnia prezes, Mirosław Buszkiewicz.

Print Friendly, PDF & Email

5 thoughts on “Egor Pimakhin nie będzie pierwszym trenerem siatkarek KSZO

 • 25/09/2018 at 19:42
  Permalink

  Takie decyzje charakteryzują to co się dzieje w KSZO.Bałagan organizacyjny ,brak jednoznacznej decyzji dotyczącej funkcji pierwszego trenera po rezygnacji Bartodziejskiego tylko patrzeć jak zrezygnuje Nowak i zostaniemy bez trenerów i dyrektora sportowego.

  Reply
 • 25/09/2018 at 19:52
  Permalink

  ale to chyba w dobrym kierunku zamieszanie
  kilku dobrych trenerow z doswiadczeniem w lidze bez pracy jest….

  Reply
 • 25/09/2018 at 22:31
  Permalink

  w tym miescie po szostaku tylko dziadostwo zostalo i dziwie sie ze dalej chca wybrac miejscowi gorczynskiego ktory niewiele robi. to fajnie ze oddluza gmine ale gdzie inwestycje ? ostrowiec miasto emerytow i dziadostwo

  Reply
  • 26/09/2018 at 07:10
   Permalink

   Ciekawe kogo wezmą? Bardzo chciałabym żeby był to Pasiński.

   Reply
 • 26/09/2018 at 19:43
  Permalink

  pewnie tak bedzie
  moze Pan Nowak uruchomil swoje kontakty

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *