Coś do poczytania. “Życie na zamówienie, czyli espresso z cukrem”

Uśmiechniesz się, wzruszysz, ale przede wszystkim odnajdziesz w niej cząstkę siebie!
KAROLINA WILCZYŃSKA
Życie na zamówienie, czyli espresso z cukrem
Premiera: 3 października 2018
Przypadkowe odwiedziny całkowicie zmieniły jej życie…
Miłka trafiła do „Kawiarenki za rogiem” zupełnym przypadkiem. W pierwszej chwili poczuła się zniechęcona – mrukliwy barman i niemiła kelnerka nie nastrajali pozytywnie do tego miejsca. Wtedy jednak dziewczyna skosztowała pysznej herbaty jaśminowej w towarzystwie pewnej wróżki, poznała egzotycznego bluesmana Bogdana, a także zaprzyjaźniła się z kotem Włóczęgą.


No i stało się – Miłka zdecydowała się zostać w Kawiarence na dłużej. Co z tego wyniknie? Kobieta wciąż musi uporać się z prześladującym ją Rafałem, zmierzyć z rodzinną tajemnicą powierzoną jej przed śmiercią babci, a także przekonać się, jakie miejsce w jej życiu zajmie mały Franek.
“Życie na zamówienie, czyli espresso z cukrem” to opowieść pełna miłości, ważnych życiowych problemów i rodzinnych tajemnic.
Karolina Wilczyńska
Kobieta ze wszystkimi zaletami i wadami swojej płci: wrażliwa, emocjonalna i romantyczna, bywa też kapryśna, złośliwa i bezwzględna. Wierzy w przeznaczenie i miłość, a że jest uparta – mimo różnych doświadczeń nadal ufa w ludzką szczerość i własną intuicję. Pisze o tym, co jej zdaniem ma największe znaczenie w życiu – o uczuciach – nie bojąc się nawet tych najskrytszych i najtrudniejszych. Bo najważniejszy jest dla niej człowiek i jego emocje. Prawie najważniejszy. Zaraz po miłości.

http://www.karolinawilczynska.eu/
Fot. Mieczysław Małek

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *