Czterech kandydatów na trenera siatkarek KSZO

Wydaje się, że od początku przygotowań do piątego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet między naszymi siatkarkami, a trenerem Egorem Pimakhinem nie było chemii.
Zawodniczki chciały a to więcej zajęć na siłowni, a to kwestionowały pewne treningi, aż w końcu w trakcie turnieju w Gliwicach nastąpiło apogeum konfl iktu i zarząd podjął stosowne kroki.
-Mając na względzie przede wszystkim cel sportowy, zarząd klubu po rozmowach z Egorem Pimakhinem postanowił zakończyć z nim współpracę w charakterze pierwszego trenera ? poinformował nas prezes, Mirosław Buszkiewicz.
Przypomnijmy, że Egor Pimakhin miał pełnić rolę drugiego szkoleniowca. Stało się to po rezygnacją z przyczyn osobistych z pracy w KSZO Macieja Bartodziejskiego.
-Pimakhin rozpoczął przygotowania z zespołem KSZO, jednak po wstępnej analizie okresu przygotowawczego przez obie strony, zarząd KSZO S.A. postanowił zatrudnić w roli pierwszego szkoleniowca trenera z większym doświadczeniem w pracy z zespołem Ligi Siatkówki Kobiet. Egorowi dziękujemy za podjęcie wyzwania i dotychczasową pracę? wyjaśnia prezes, Mirosław Buszkiewicz.
Jak się dowiedzieliśmy, jest czterech kandydatów na stanowisko trenera KSZO. Najczęściej przewijało się nazwisko Andrzeja Stelmacha, który w ubiegłym sezonie prowadził MKS Dąbrowę Górnicza, ale z naszych informacji wynika, że nie zdecydował się na pracę w Ostrowcu. Co ciekawe, w gronie kandydatów wymieniany był nawet Adam Grabowski, ale ostatecznie podpisał on wiążącą umowę z dąbrowskim klubem. Informowaliśmy już, że umowę z KSZO podpisała nowa libero, Zuzanna Kucińska. Zastąpi ona kontuzjowaną Olgę Pawlikowskają. Dla Zuzi, byłej zawodniczki Sparty i Wisły Warszawa, która już reprezentowała nasz klub w rozgrywkach Młodej Ligi Kobiet, to szczególny tydzień w życiu. Łączy się nie tylko z awansem i sukcesem sportowym, ale i osobistym, gdyż obroniła pracę magisterską na Akademii Leona Koźmińskiego.
Na taki sam podpis czekamy w wykonaniu o rok starszej, 25- letniej, mierzącej 182 cm wzrostu Svetlany Dorsman z klubu VK Siewierodonczanka Siewierodonieck, która ma zasilić KSZO na pozycji środkowej.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Czterech kandydatów na trenera siatkarek KSZO

 • 02/10/2018 at 20:16
  Permalink

  Redaktor pisze o czterech nazwiskach potencjalnych trenerow a wymienia dwa, a swoja droga nazwisko trenera mielismy znac do konca zeszlego tygodnia, mamy juz prawie srodek kolejnego tygodnia i dalej cisza a rozpoczecie sezonu juz tuz tuz…..???

  Reply
 • 06/10/2018 at 22:26
  Permalink

  Czas upływa a trenera jak nie było tak nie ma . Do rozpoczęcia rozgrywek już tylko trzy tygodnie drużyna w rozsypce. Bałagan trwa…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *