Natalia Bugajska brązową medalistką mistrzostw Europy dzieci w fitness gimnastycznym

Na rozgrywanych w Serbii, w Nowym Sadzie, Mistrzostwach Europy w Fitness Gimnastycznym Dzieci Natalia Bugajska zdobyła brązowy medal.
W kategorii 11 lat tuż za nią, na 4 pozycji, uplasowała się Gabriela Klepacz.
W kategorii 9 lat Blanka Walczyk weszła do finału i zajęła 5 miejsce. Alicja Sulik i Agata Wasik także zajęły 4 miejsca.
-To super wynik. Jestem przeszczęśliwa – komentowała na gorąco trenerka, Joanna Kępa.
W Serbii Polskę reprezentowały młode zawodniczki z dwóch klubów. 5 zawodniczek wystawił ostrowiecki Black&White, a 3 AKS Darzbór Szczecinek. Z zawodniczek AKS Karolina Pietrzyk zdobyła brązowy medal, Liwia Stańczykowska była 5, a Maja Bartoszek znalazła się tuż za finałem. Drużynowo Polska wywalczyła brązowy medal. Trenerki Joanna Kępa i Wioletta Szydlak mają więc powody do dumy.