W czwartek konferencja przed pięściarskim meczem Polska ? Litwa

W najbliższy czwartek, 11 października o godz. 17, w sali konferencyjnej KSZO odbędzie się otwarte dla wszystkich spotkanie przed meczem pięściarskim Polska ? Litwa, który stoczony zostanie na ostrowieckim ringu 26 października. Udział w konferencji zapowiedzieli włodarze KSZO, przedstawiciele Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Bokserskiego i Polskiego Związku Bokserskiego. Zapraszamy!
Polscy pięściarze przyjadą do Ostrowca opromienieni zwycięstwem nad Serbią 14:4, jakie odnieśli na ringu w hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK w Toruniu. Była to już ósma wygrana biało-czerwonych w meczach w ramach Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. W roli selekcjonera Polaków oficjalnie zadebiutował ukraiński trener Ivan Juszczenko, któremu pomagali Jerzy Baraniecki i Henryk Żołnowski.
W składzie naszej reprezentacji było 4 aktualnych Mistrzów Polski ? 56 kg Jarosław Iwanow, 64 kg Damian Durkacz, 75 kg Bartosz Gołębiewski, 91 kg Michał Soczyński. Wszyscy oni wygrali swoje walki, a w ostatniej Michał Soczyński pokonał przed czasem Miljana Stevovicia. Zwycięstwa z Serbami odnieśli także 69 kg Łukasz Niemczyk i Filip Wąchała oraz 91 kg Dawid Kopacz. Porażek doznali 69 kg Karol Łapawa i 81 kg Maciej Haba.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *