Zamknij

Słaba skuteczność, błędy w defensywie. Piłkarze spadli na 10 miejsce

20:43, 13.10.2018 Dariusz Kisiel Aktualizacja: 21:25, 14.10.2018
Skomentuj

III liga piłkarska. Grupa IV. *Motor Lublin ? KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (0:0).

1:0 ? Grzegorz Bonin, 64 min.

2:0 ? Szymon Rak, 79 min.

Motor: Olszewski - Michota, Ranko, Majewski, Wołos - Cichocki, Gałecki, D?Apollonio (70.Rak), Bonin (85.Kamiński), Brzyski ? Paluch (79.Meskhiia). Trener: Robert Góralczyk.

KSZO: Zacharski ? Jedlikowski (90.Sienniak), Kardas, Dybiec, D. Cheba ? Kapsa (65.Bełczowski), Puton (70.Smuczyński), Burzyński, Madej, Łokieć (80.Dziadowicz) ? Grunt.

Żółte kartki: Majewski, Brzyski, Meskhiia ? Puton, Łokieć, Burzyński,

Sędziował: Michał Fudala (Brzesko).

Widzów: 2634.

Po bezbarwnej I połowie, w której optyczną przewagę, z której nic na szczęście nie wynikało, mieli lublinianie o wyniku meczu zdecydowała druga odsłona meczu.

Motor objął prowadzenie po dośrodkowaniu bocznego pomocnika, Luigi D?Apollonio. Wykorzystał je doświadczony Grzegorz Bonin, który głową skierował piłkę do siatki.

Lublinianie podwyższyli rezultat spotkania na niewiele ponad dziesięć minut przed jego zakończeniem. Nasi defensorzy zbyt krótko wybili wstrzeloną w nasze pole karne pikę. Dopadł do niej Michał Paluch, który podał do Szymona Raka, a młodzieżowiec lubelski dopełnił formalności.

W II połowie dwukrotnie Kamil Łokieć, a raz Mateusz Madej byli bliscy zdobycia gola, ale tak na Arenie Lublin się nie stało. Raz jeszcze okazało się, że skuteczność nie jest najsilniejszą bronią naszej drużyny.

W innych sobotnich meczach: Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1:5, Spartakus Daleszyce - Avia Świdnik 0:2, Czarni Połaniec - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:1, Hutnik Kraków - Podhale Nowy Targ 0:1.