Firma Kram S.A. sponsorem siatkarek KSZO

Siatkarki KSZO będzie w tym sezonie sponsorowała firma Kram S.A.
Trwają rozmowy zmierzające do tego, by firma została sponsorem tytularnym klubu. Decyzje w tej sprawie, jak podkreśla prezes KSZO S.A. Mirosław Buszkiewicz  zostaną podjęte w ciągu najbliższych 2-3 tygodni.
Kram S.A. to rodzinna firma z kapitałem polskim, która od 1991 roku wyrosła z przydomowego zakładu do Spółki Akcyjnej. W chwili obecnej zatrudnia ok. 300 osób.
Firma stale się rozwija i doskonali. Posiada trzy zakłady produkcyjne: dwa w północno-wschodniej Polsce (Dzierzgoń i Pasłęk) oraz na południowym wschodzie kraju (Ostrowiec Świętokrzyski).
Jest jednym z największych producentów opakowań papierowych, tekturowych oraz folii spożywczej dla branży gastronomicznej, cukierniczo-piekarskiej, szeroko pojętego przemysłu związanego z przetwórstwem, pakowaniem warzyw i owoców oraz produktów mięsnych.


Buduje długofalowe partnerstwo z klientami, dla których opakowanie jest jedną z najważniejszych części procesu produkcyjnego lub częścią procesu sprzedaży.
Dzięki stałemu rozwojowi, który wpisany jest w status działalności firmy KRAM S.A., poszerza gamę oferowanych opakowań, zaopatrując klientów w kraju i za granicą. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu zespołu pracowników jest pomocna i otwarta na innowacje oraz oczekiwania dynamicznego i stale rozwijającego się rynku.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Firma Kram S.A. sponsorem siatkarek KSZO

  • 26 października 2018 at 18:24
    Permalink

    No to już wszystkie kluby w LSK będą miały strategicznego sponsora

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *