Czekają na dojścia do furtek

Do redakcji zwrócili się mieszkańcy ulicy Bałtowskiej nr 354 i 336 w Ostrowcu Świętokrzyskim, którzy nie mogą doczekać się urządzenia dojść do furtek.

-Poziom ulicy został mocno podniesiony. Wcześniej, przed budową drogi mieliśmy urządzone dojścia do furtek – mówią mieszkańcy. Obecnie przy furtkach mamy olbrzymie doły. Spadek wynosi nawet ponad 0,5 metra. Ostatnio w ten dół wpadł swoim samochodem dostawca pizzy. Dodatkowo zjazd z ulicy przy mojej posesji, czyli nr 354 ma zbyt wysoko podniesiony krawężnik, przy skręcie w posesję blokuje mi koła samochodu.
O stanowisko dotyczące zgłaszanych problemów poprosiliśmy Biuro Budowy Skanska SA.
-Wszystkie dojścia do furtek na ulicy Bałtowskiej zostaną odtworzone i będą posiadać nawierzchnię z kostki brukowej- czytamy w oświadczeniu przesłanym przez Biuro Budowy Skanska S. A. Dojścia zostaną wykonane jeszcze w grudniu. Zjazd przy posesji nr 354 ma podniesiony krawężnik zgodnie z dokumentacją techniczną na wysokość 4 centymetrów. Jest to standardowe rozwiązanie. Podniesiony krawężnik blokuje wodę, aby nie wpływała na posesję. Wszystkie ubytki w obrębie ścieżki rowerowej zostaną uzupełnione, a teren uporządkowany jak najszybciej.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Czekają na dojścia do furtek

  • 11 grudnia 2018 at 21:23
    Permalink

    skanska to robi fuszerke , moga nie skonczyc juz nic

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *