Megahity w Kinie „Etiuda”

Na ekranie ?Etiudy? jeszcze możemy oglądać filmy prezentowane w ramach XIX Ostrowieckich Spotkań Filmowych. Po świątecznej przerwie czas na kolejne megahity, w tym polską komedią romantyczną i film o superbohaterze.

?Pech to nie grzech?

Odnosząca sukcesy bizneswoman, Natalia nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach, Piotr oraz jego piękna narzeczona, Weronika zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną
intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej, Adama. Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem, odliczający dni do własnego ślubu Piotr, zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes.
Reżyseria: Ryszard Zatorski, obsada: Maria Dębska, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Czeczot, Barbara Kurdej-Szatan, komedia, prod. Polska, dystrybucja: Kino Świat


?Aquaman?

 

Akcja filmu rozgrywa się w rozległym, zapierającym dech w piersiach, podwodnym świecie Siedmiu Mórz. Opowiada historię pochodzącego z Atlantydy półczłowieka, Arthura Curry?ego, który wyrusza w podróż swojego życia. Będzie musiał nie tylko zmierzyć się ze swoim pochodzeniem, lecz także odkryć, czy jest godzien w ypełnić swoje przeznaczenie… i zostać królem.

Reżyseria: James Wan, obsada: Jason Momoa, Amber Heard, Nicole Kidman, prod. USA/Australia, dystrybucja: Warner

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *