Jasełka w ?Promyku? (zdjęcia)

Dzieci z Przedszkola i Szkoły Specjalnej PROMYK, w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem, przedstawiły występ Jasełkowy pt. Cud Bożego Narodzenia”.

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie jak co roku w PROMYKU odbyły się jasełka bożonarodzeniowe. Wśród śpiewu aniołów do żłóbka przybyli uradowani i pełni werwy pastuszkowie. Nowo narodzonemu Dzieciątku, pokłony złożyli także Królowie.

Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami. Uczniowie świetnie wcieliły się w swoje role. Całemu występowi towarzyszyły wielkie pozytywne emocje. Młodzi aktorzy spisali się na medal, otrzymując ogromne brawa od publiczności- rodziców i dziadków. Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują jak ważna jest tradycja świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne jest to święto.

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *