Święta, święta i po świętach? Teraz namawiamy do aktywności fizycznej

W ramach turniejów sportowo ? rekreacyjnych zaplanowanych na obiektach ostrowieckiego MOSiR-u w okresie świąteczno ? noworocznym jako pierwsi do rywalizacji przystąpią tenisiści stołowi, którzy tuż po świętach w hali przy Świętokrzyskiej zagrają w kilku kategoriach wiekowych. W pierwszy weekend nowego roku odbędzie się natomiast tradycyjny turniej piłkarski na Orliku Ogrody.

Tenis stołowy. Turnieje tenisa stołowego zaplanowane są na dni 28-29 grudnia, ale hala otwarta zostanie dla amatorów tenisa stołowego już 27 grudnia (dla dzieci, młodzieży i dorosłych). W czwartek, tuż po Świętach Bożego Narodzenia, w godzinach 12-15 będzie można bezpłatnie pograć na rozstawionych na głównej arenie hali MOSiR sześciu stołach. W piątek 28 grudnia od godziny 12 rozegrany zostanie turniej dla dzieci i młodzieży, w trzech kategoriach wiekowych: dla uczniów szkół średnich, szkół podstawowych i gimnazjalnych (rocznik 2003-2005) oraz szkół podstawowych (rocznik 2006 i młodsi). Tego samego dnia od godziny 17 do rywalizacji przystąpią też dorośli, rywalizując w turnieju deblowym (bez podziału na wiek i płeć). IX Świąteczno ? Noworoczny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Św. odbędzie się w sobotę 29 grudnia o godzinie 10 i podobnie jak przed rokiem odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzieleni zostaną na dwie grupy, do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie open.
Zgłoszenia można składać do 28 grudnia w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl. Zapisy kontynuowane będą w dniu i miejscu rozgrywania turnieju, do pół godziny przed jego rozpoczęciem. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.

Piłka nożna. W sobotę 5 stycznia 2019 roku o godzinie 10 rozpocznie X Noworoczny Turniej Piłki Nożnej w kategorii OPEN o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie, a kadra zespołu może składać się maksymalnie z 10 zawodników. Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł liczyć na kiełbaskę z grilla i gorącą herbatę.
Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w siedzibie MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, pokój 2.39). Można wysłać je również za pośrednictwem poczty e-mail na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl (do 3 stycznia). Warunkiem udziału w turnieju będzie dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 100 zł, która zostanie przeznaczona na koszty organizacyjne turnieju. Ilość miejsc jest ograniczona (do 9 zespołów).
Świąteczne pływanie na Rawszczyźnie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. prowadzi do 1 stycznia 2019 na Pływalni ?Rawszczyzna? promocję ?Świąteczne pływanie na Rawszczyźnie?. Tańsze będą bilety jednogodzinne ulgowe dla dzieci i młodzieży, jednogodzinne grupowe oraz rodzinne.
Bilety jednogodzinne ulgowe dla dzieci i młodzieży, do korzystania z których uprawnione są dzieci od 3 roku życia, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich bez względu na miejsce zameldowania (po okazaniu legitymacji szkolnej), w godzinach od 8 do 16 kosztować będą 4,50 zł za godzinę.
Bilet grupowy jednogodzinny, do korzystania z którego uprawnione są zorganizowane grupy szkolne (minimum 10 uczniów / na każde 15 osób jeden opiekun wchodzi gratis), w godzinach od 8 do 16 kosztować będą 4.50zł od osoby za godzinę.
Promocyjne ceny na bilety rodzinne obowiązywać będą w godzinach od 8 do 22 i kosztować będą w zależności od konfiguracji od 13,50zł za godzinę (1 opiekun + 2 dzieci) do 24,50zł za godzinę (2 opiekunów + 3 dzieci).

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *