Piłkarze wznawiają treningi. Powroty Marcinów: Grunta i Dynarka!

Dziś, w poniedziałek 7 stycznia, o godz. 17.30 piłkarze trzecioligowego KP KSZO 1929 pierwszym treningiem rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej.
Treningi rozpoczną z dwoma piłkarzami, którzy po kilku sezonach wracają na Świętokrzyską.

Do pomarańczowo-czarnych dołączy Marcin Grunt, którego świetnie znają zapewne kibice. Marcin jest bratem naszego napastnika, Michała Grunta. Po odejściu z KSZO Marcin grał w Wiernej Małogoszcz, Broni Radom, a ostatnio w Zdroju Busko. To więc swoisty comeback środowego obrońcy do KSZO.


W zespole znajdzie się także kolejny, zaliczający powrót do KSZO zawodnik, a mianowicie Marcin Dynarek, który od kilku sezonów występuje w kunowskiej Stali, a który raz jeszcze postanowił swych sił spróbować w wyższej klasie rozgrywkowej. Marcin już zagrał w zespole w spotkaniach sparingowych, rozgrywanych przed przerwą urlopową.
Z zespołem powinni także trenować Stanisław Sarwicki i Damian Mężyk, którzy w rundzie jesiennej borykali się z kontuzjami. Przypomnijmy, że z urazami walczyli także Michał Grunt i Filip Burzyński, którzy mieli przejść zabiegi i od skutecznej rehabilitacji zależy ich przydatność do zespołu w rundzie wiosennej.
Plan zimowych sparingów obejmuje siedem meczów kontrolnych. Pierwszy z nich KSZO rozegra 26 stycznia z Siarką w Tarnobrzegu, a kolejne: 2 lutego (godz. 11) z Energią Kozienice (IV liga), 9 lutego w Stalowej Woli ze Stalą (II liga), 13 lutego (godz. 17) z Powiślanką Lipsko (klasa okręgowa), 16 lutego (godz. 11) z KS Warka (klasa okręgowa), 23 lutego (godz. 11) z Bronią Radom (III liga) i 2 marca (godz. 11) z Tomasovią Tomaszów Lubelski (IV liga).

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *