Ucieczka pani kapitan? Z zespołem trenuje Grace Lazard

Jak informuje KSZO S.A. kapitan zespołu Anna Miros nie wznowiła treningów po przerwie świąteczno-noworocznej i nie będzie już reprezentować barw KSZO.
Złota medalistka mistrzostw Europy z 2003 roku zasiliła zespół KSZO w sezonie 2017/2018. Po jego zakończeniu przeniosła się do Krakowa, jednak po rozwiązaniu drużyny Trefla Proximy Kraków wróciła do Ostrowca i ponownie objęła funkcję kapitana zespołu, by wraz z końcem 2018 roku ponownie zdecydować się na opuszczenie borykającego się z problemami finansowymi zespołu i przejść do Energa MKS Kalisz.
Z zespołem trenuje za to Angielka, Grace Lazard. To środkowa bloku, która występowała w ekipie Iowa States University, rywalizującej w amerykańskiej lidze akademickiej. Od kilku sezonów Grace należy do wyróżniających się zawodniczek na tej pozycji. Jest stała reprezentantką Anglii.
-W naszym zespole nie pamiętam tak dynamicznie grającej zawodniczki. Na zajęciach w siłowni przerzuca trzy razy cięższe ciężary od innych naszych siatkarek ? mówił nam na jednym z treningów prezes, Mirosław Buszkiewicz.
Wszystko wskazuje na to, że angielska środkowa zostanie potwierdzona do kadry przed meczem z MKS Kalisz.

fot. Iowa States University

Print Friendly, PDF & Email

7 thoughts on “Ucieczka pani kapitan? Z zespołem trenuje Grace Lazard

 • 8 stycznia 2019 at 14:56
  Permalink

  warto podac jaki był powod odejscia Pani A.M…..

  Reply
  • 8 stycznia 2019 at 16:27
   Permalink

   Powód był prosty: PANI A.MIROS GRAŁA ZA DARMO!!! Brawo prezesie, spuści pan na 90-lecie KSZO z LSK. Rok temu tak Rabka odeszła teraz Miros!

   Reply
  • 8 stycznia 2019 at 17:05
   Permalink

   -Każdy idzie do pracy, żeby zarobić pieniądze, a jak ich nie dostaje to na pewno nie jest zadowolony. Idziemy na trening i robimy to co lubimy. Później w trakcie meczu też staramy się nie myśleć o tym, ale na pewno z tyłu głowy gdzieś to jest – powiedziała Radiu Kielce Anna Miros.

   Ta wypowiedź wiele nam mówi jak regularnie się płaci w Ostrowcu pensje, rok temu z tego samego powodu odeszła Rabka.

   Reply
 • 8 stycznia 2019 at 17:43
  Permalink

  Panie Buszkiewicz litości , potrzebna jest atakująca kontraktuje się środkową a tak poza tym gdzie są sponsorzy tak szumnie reklamowani ,gdzie są pieniądze dla drużyny pańska działalność od lata ub.roku to komedia i kompletna nieudolność która niestety zamieni się w dramat . Spadniemy z tej ligi i to będzie koniec siatkówki w Ostrowcu. Niestety w naszym mieście jest tak ,że stanowiska zajmują ludzie nieudolni i niekompetentni którzy o tym co robią nie mają najmniejszego pojęcia.

  Reply
 • 8 stycznia 2019 at 19:05
  Permalink

  Wogóle wszystko co się dzieje w drużynie jest jedną wielką niewiadoma. Brak bierzących wieści z naszego parkietu, chyba kielce wiedzą więcej niż My kibice z Ostrowca!!!
  Gdzie do jasnej cholery Prezesie ten sponsor tytularny juz miało się wyjaśnić jeszcze chwila…….i już mineło kolejne kilka miesięcy i co i nic cisza!!!
  My kibice chcemy na BIERZĄCO wszystko wiedzieć o losach drużyny a nie jakieś pierdy z łaski na ucieche. Tak się nie robi co by nie było w drużynie grającej puki co na najwyższym szczeblu rozgrywek.
  Cieszy jak z drużyną trenuje święża Młoda zawodniczka ale po odejściu A.M. to jest uzupełnienie a nie wzmocnienie.

  Reply
 • 8 stycznia 2019 at 19:48
  Permalink

  Chyba najwyzszy czas aby wladze Miasta zainterweniowaly Bo to troche wstyd i psuje wizerunek Ostrowca Tym bardziej ze Miasto i Powiat wreszczcie sa razem

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *