Kto Sportowcem, a kto Trenerem 2018 roku? W czwartek IV Ostrowiecka Gala Sportu

Już w najbliższy czwartek, 31 stycznia o godz. 17.30, odbędzie się IV Ostrowiecka Gala Sportu.
Zapraszamy wszystkich, wstęp wolny, atrakcji i emocji z pewnością nie zabraknie. Komu sprawy sportu leżą na sercu, kto chciałby dzielić radość sportowców i trenerów, tego nie może zabraknąć w ostrowieckiej hali przy ulicy Świętokrzyskiej?
Środowisko sportowe chce, by gala była prawdziwym świętem ostrowieckiego sportu. W 2019 roku przeżywamy jubileusz 90-lecia KSZO i dlatego też gala zainauguruje jego obchody. Sportowcy, goście i kibice zapoznają się z multimedialną prezentacją ?90 lat KSZO?. Prezesi klubu wszystkich przybyłych na galę zapoznają wszystkich z planami organizacji imprez i zawodów sportowych. Nie chcemy im psuć niespodzianki i w tym miejscu już zdradzać, jakie mecze się odbędą, ale z przyjemnością odnotowujemy, że na mieście pojawiły się już pierwsze bilbordy nawiązujące do 90 rocznicy działalności KSZO.


Na wielkiej scenie, pełnej kolorów i gry świateł sterowanej, przez DJ Gomeza, zaprezentują się formacje taneczne Szkoły Tańca Twist i Szkoły Tańca Progres z arcyciekawym repertuarem tanecznym. Będą tańce hip-hopowe i klasyczne. Usłyszymy w specjalnych, o sportowym brzmieniu, utworach ?Perły Ryszarda Góry?. Imprezę poprowadzą Paulina Kopeć i Grzegorz Partyka. Oczywiście, zwieńczy ją pełen niespodzianek finał imprezy. Kibice otrzymają także efektowne kalendarze KSZO na 2019 rok.
Przypominamy, że w Plebiscycie na Sportowca i Trenera 2018 roku wzięło udział 14 trenerów i 38 sportowców nominowanych do dziesiątki najlepszych sportowców 2018 roku, 13 sportowców nominowanych do sportowego odkrycia i 30 sportowców nominowanych do talentu sportowego 2018. Organizatorami plebiscytu i gali sportowej są kluby: KSZO, KSZO 1929 i KSZO S.A., MOSiR, MCK, BWA oraz ostrowieckie media. Kapituła plebiscytu wybrała już najlepszą drużynę, wyróżniła mecenasów sportu i sportowców olimpiad specjalnych. Po raz pierwszy, organizatorzy plebiscytu i ich partnerzy wyróżnili także, zgodnie z regulaminem, mastersa i najlepszą imprezę sportową 2018 roku.

Plebiscyt przeprowadzony został w następujących kategoriach: *dziesiątka najlepszych sportowców Ostrowca Świętokrzyskiego w 2018 roku wyłoniona spośród zawodników, którzy przekroczyli 16 rok życia lub mają już osiągnięcia w sporcie seniorskim *trójka najlepszych trenerów sportowych Ostrowca Świętokrzyskiego w 2018 roku *odkrycie 2018 roku *talent 2018 roku *najlepsza drużyna 2018 roku *masters 2018 roku *impreza sportowa 2018 roku. W pięciu ostatnich kategoriach laureatów wyłoniła kapituła plebiscytowa. Kto zdobędzie wszystkie te laury, przekonamy się już w ten czwartek?

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *