Palili trawkę w piwnicy bloku

W dniu 11 lutego 2019 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim na os. Stawki, w piwnicy bloku, funkcjonariusze zastali: 22?latka, dwoje 18?latków oraz 15-latka. 18?latek posiadał przy sobie foliowe zawiniątko zawierające ponad 1 gram suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Policjanci dodatkowo ujawnili przy nim dwie szklane ?lufki?, kruszarkę oraz 7 nasion. Z kolei przy jego 18?letniej koleżance znaleźli foliowe zawiniątko zawierające ponad 2 gramy suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana oraz kruszarkę.

-Policjanci zatrzymali trzy osoby: 18 i 22?latka oraz ich 18?letnią znajomą -mówi Sylwester Kaniewski, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili, że znalezione przy kobiecie narkotyki oraz kruszarka należą do jej 22?letniego znajomego, który dodatkowo odpowie za czterokrotne udzielanie narkotyków swoim znajomym, w tym również 15?latkowi. Za to – zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii – grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. 18?latek odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Zatrzymany z białym proszkiem

W dniu 12 lutego 2019 r. ożarowscy kryminalni zatrzymali do kontroli samochód, którym podróżowało czterech młodych mężczyzn. Podczas kontroli młody mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany. Jak się okazało, w jego odzieży mundurowi znaleźli torebkę z białym proszkiem, a przeprowadzone wstępne testy wykazały, że jest to amfetamina. 22-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “Palili trawkę w piwnicy bloku

 • 15 lutego 2019 at 15:40
  Permalink

  Wow ale przestępcy, czy musieli wzywać posiłki gdy zastali tą grupę zbrojną w piwnicy? Znaleźli by wreszcie żartownisia od alarmów bombowych a nie dzieci straszyć po piwnicach

  Reply
  • 15 lutego 2019 at 16:53
   Permalink

   Wstyd z tego newsa robić…

   Reply
 • 16 lutego 2019 at 20:59
  Permalink

  Brawo ostrowieccy Policjanci, Obywatele czują się bezpieczniejsi… oh wait..

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *