Grad bramek w meczu kontrolnym z radomską Bronią

*KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Broń Radom 5:4 (2:3).

0:1 – Jakub Góźdź, 8 min.; 1:1 – Michał Grunt, 12 min.; 1:2 – Przemysław Śliwiński, 21 min.; 1:3 – Emil Możdżonek, 30 min.; 2:3 – Michał Grunt, 37 min. (z rzutu karnego); 3:3 – Bartłomiej Smuczyński, 48 min.; 4:3 – Mateusz Madej, 50 min.; 5:3 – Włodzimierz Puton, 80 min. (z rzutu karnego); 5:4 – Piotr Goljasz, 85 min.

KSZO (1. połowa): Frątczak – Patryk Cheba, Marcin Grunt, Dybiec, Dominik Cheba ? Łokieć, Rogoziński, Puton, Madej, Jedlikowski ? Michał Grunt.

KSZO (2. połowa): Pietrasik – Patryk Cheba (75.Wróbel), Marcin Grunt (70.Kardas), Dybiec (70.Ziółkowski), Dominik Cheba ? Bełczowski, Madej (80.Kutera), Miłek, Puton, Kapsa (75.Dynarek) ? Smuczyński (70.Brociek).

Piłkarze KSZO w kolejnym spotkaniu kontrolnym urządzili sobie ostre strzelanie, a że radomska Broń nie pozostawiała dłużna, toteż na boisku przy ulicy Kolejowej padł iście hokejowy rezultat.  Ostrowczanie, po błędach w defensywie, przegrywali już 1:3, ale przed przerwą zmniejszyli straty. W II połowie mieli już inicjatywę, przeważali i potrafili przekuć to na rezultat.

Podopieczni trenera Marcina Wróbla rozegrali w tym roku swój pierwszy mecz na naturalnej trawie i chociażby z tego względu, mimo wielu błędów, był to dla nich niezwykle pożyteczny sparing.

W następną niedzielę, 4 marca, piłkarze KSZO 1929 stoczą mecz Okręgowego Pucharu Polski w Busku-Zdroju. 9 marca na inaugurację rozgrywek grupy IV III ligi zmierzą się w spotkaniu wyjazdowym z Wiślanami Jaśkowice.